Heyecan ve gizem dolu seriler Temmuz ayında BBC First ekranlarında

PAYLAŞ
Heyecan ve gizem dolu seriler Temmuz ayında BBC First ekranlarında
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Acımasızca işlenen gizemli cinayet olaylarını analiz eten “Unforgotten” ve beğenilen yarıyıl dizisi “Sanditon” Temmuz ayında BBC First ’te yeni sezonlarıyla ekranlara geri dönüyor. 

Londralı dedektiflerden oluşan bir takımın çözülmemiş cinayetlerin arttaki gizemleri ortaya çıkardığı İngiliz kabahat drama dizisi “Unforgotten”, beşinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Bu sezonda ünlü oyuncu Sinéad Keenan ’ın hayat verdiği Jess James şahsiyeti baş dedektif oluyor. Sanjeev Bhaskar ise Dedektif Sunil “Sunny” Khan rolünü yine üstleniyor. Acımasızca işlenen cinayetleri mevzu alan dizinin yeni sezonunda kopuk bir bacağın bulunmasıyla dedektiflerin serüvenleri yine başlıyor. Takım, kopuk bacağı bacada bulunan kurbanın cinayetinin arkasındaki gizemi çözmek için çalışıyor. Takıma yeni dahil olan dedektif ise Sunny ile ilişkisine inişli çıkışlı bir başlangıç yapıyor. Bu gidişat davanın vaziyetini de etkiliyor. Yeni bir cinayet olayı ile devam eden seri “Unforgotten” 6 Temmuz Perşembe günü saat 21.00 ’de BBC First ekranlarına geliyor. 

Sanditon soğukkanlılarının aşk arayışı dur durmak öğrenmeden devam ediyor

BBC ’nin beğenilen yarıyıl dizisi “Sanditon” üçüncü sezonunda da aşk arayışlarını sürdüren kişiliklerin öykülerini anlatıyor. Dizinin baş kahramanı Charlotte, nişanlısıyla beraber Sanditon ’a dönüyor ve Colbourne ’a karşı hisleriyle yüzleşmek zorunda kalıyor. Aralarındaki inkar edilemez çekim çoğalmaya devam ederken Georgiana tepkiler suratından hakimiyetini kaybediyor. Denham ’ın daha önceki gençlik aşkı yine tutuşurken Edward değiştiğini iddia ediyor. Aynı zamanda da Augusta Markham ’ın mirasının karşı konulmazlığı ile cebelleşiyor. Rakamsız düğün ve hüsranlara karşın asıl aşk arayışını sürdüren dizi “Sanditon” 10 Temmuz Pazartesi günü saat 21.00 ’de hoşlananları ile BBC First ekranlarında buluşuyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı