''Himmet Çiçek'' yeni albümüyle coşturacak!

PAYLAŞ
''Himmet Çiçek'' yeni albümüyle coşturacak!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Müziğe minik yaşlarda bağlama çalarak başlayan Uşaklı sanatçı ”Himmet Çiçek”; topraklarımızın ezgilerini kültürümüze ait muhteşem melodilerle süsleyerek ”Stilimiz Angara” albümü ile beğenenleriyle buluştu.

Albümde yer alan; ”Fıttır Gitsin, Mobil Aşklar, Kaldır Kolları Havaya, Gidelim mi?, Aşkımız Destan Olsun” ismini taşıyan şarkıların lafı ve müziği sanatçının kendisine ait olurken, mix, mastering ve aranje çalışmalarını ise İlker Aydın üstlendi. Eziyeti de, sefayı da en naif haliyle dile getiren albümdeki şarkılar dinleyicisinde heyecan uyandırarak kalbine değecek.

Şarkı lafı ve beste çalışmalarına 2013 senesinde başlayan aynı zamanda müzik hocayı olan ”Himmet Çiçek”in Sünnet Kınası ismini taşıyan şarkısı Show Tv ’de yayınlanan “Çukur Dizisi”nin 120. kısmında “Kobra Murat” tarafından açıklanmış ve büyük alkış toplamıştı.

Türk toplum müziği, pop müzik ve seçenek müzik cinslerinde şarkılar yazan sanatçı; Haziran 2020 ’de ilk albümü “Gönül Sensin Yârim Benim” ismiyle dinleyicisiyle buluşmuş, Aralık 2022 ’de ise “Yeni Sene Şarkısı” isimli ilk single çalışması ile yoluna devam etti…

Uzun seneler reyin havası deyince ilk akla gelecek albümlerden olmaya aday ”Stilimiz Angara” yalnızca kendi yöresinde değil ülke genelinde yediden yetmişe herkesi oynatacak.

Her yörenin ayrı bir lezzeti olduğunu dile getiren ve bu kere Ankara havalarıyla dinleyicisiyle toplanan ”Himmet Çiçek”in titizlikle hazırlanan, mayasında ciddi bir özen ve emeğin olduğu yeni albümü ”Stilimiz Angara” tüm dijital platformlarda yayında!

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı