İlham Veren Galibiyet Öyküleri sürüyor Anttalks'un misafiri Ece Üner olacak

PAYLAŞ
İlham Veren Galibiyet Öyküleri sürüyor Anttalks'un misafiri Ece Üner olacak
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Antalya Megakent Belediyesi tarafından tertip edilen Anttalks aktifliği devam ediyor. Paylaşmaya değer fikirleri, hayatları ve tecrübeleri, başta gençler olmak üzere herkesle paylaşmak için tertip edilen faalliğin misafiri bu kere Gazeteci – Yazar ve Haber Spikeri Ece Üner olacak. 

“İlham Veren Galibiyet Öyküleri” ismiyle tertip edilen Anttalks aktifliği zaferli adları ve öykülerini Antalyalılarla buluşturmayı sürdürüyor. Başkan Muhittin Böcek ’in de konuşmacılar arasında yer aldığı ve spor dünyasının zaferli adlarını bir araya getiren ilk faalliğin ardından ikincisi reelleştiriliyor. 29 Ocak Pazar Günü düzenlenecek aktifliğe Gazeteci – Yazar ve Haber Spikeri Ece Üner konuşmacı olarak katılacak. 

DEMOKRASİ HAFTASI KAPSAMINDA

Tahlilci gazeteci yazar Uğur Mumcu ’nun katlediliş günü olan 24 Ocak ile politikacı, hukukçu, yazar Muhammer Aksoy ’un katlediliş günü 31 Ocak arasında bülten edilen Adalet ve Demokrasi Haftası ’nın bu seneki teması “Yine Cumhuriyet” olarak tanımlandı. Kent Tarihi ve Tanıtımı Dairesi Başkanlığı tarafından, 30. Adalet ve Demokrasi Haftası kapsamında düzenlenecek faalliğin misafiri olacak olan Ece Üner, 29 Ocak Pazar günü saat 20.00 ’da Atatürk Kültür Merkezi Perge Salonu ’nda Antalyalılar ile buluşacak.
 

Kaynak: adamnedio.com