İstanbul Festivali Buray ve Hadise'nin Sahne Şovuyla Işıl Işıl

PAYLAŞ
İstanbul Festivali Buray ve Hadise'nin Sahne Şovuyla Işıl Işıl
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Aktiflik dünyasına Türkiye ’nin en uzun soluklu ve en geniş kapsamlı şenliği olarak damgasını vuran İstanbul Şenliği, Şenlik Park Yenikapı ’da tüm süratiyle devam ediyor. Şenliğin altıncı gününde müzikseverler, evvel Buray sonra Hadise konseri ile cümbüşü bütün anlamıyla yaşadı.

Trendyol Yemek Ana Sponsorluğu ’nda ve Sipay ’ın Fintek Sponsorluğu ’nda hakikatleşen şenliğin altıncı günü saat 16.00 ’da kapılarını açtı. 6 Ağustos ’a kadar devam edecek ve birbirinden değişik aktifliklerin reelleşeceği İstanbul Şenliği ’nin altıncı gününde de katılımcılar doyasıya eğlendi.

Focus İstanbul Aktiflik Yönetimi tarafından Şenlik Park Yenikapı ’da tertip edilen İstanbul Şenliği ’nin ana sahnesinde, hoşlanılan şarkıcı Buray izleyenlere sevinçli anlar yaşattı. Sahnede seyirci ile yakın temas kuran Buray, şarkılarını müzikseverlerle buluşturdu.

Gecenin ikinci konserinde dillere dolanan hit şarkıları ile Hadise yer aldı. Dansları ve eşsiz performansıyla şarkılarını müzikseverlerle seslendiren Hadise, geceye damgasını vurdu.

İstanbul Şenliği ’nde, 27 Temmuz Perşembe günü evvel Su Soley sonra Haluk Levent, 28 Temmuz Cuma günü ise evvel Bedük sonra Ajda Pekkan sahne alacak.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı