İstanbul Festivali'nde İzel – Çelik – Ercan ve 90'lar Gecesi ile Geçmişe Yolculuk

PAYLAŞ
İstanbul Festivali'nde İzel – Çelik – Ercan ve 90'lar Gecesi ile Geçmişe Yolculuk
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Faallik dünyasına Türkiye ’nin en uzun soluklu ve en geniş kapsamlı şenliği olarak damgasını vuran İstanbul Şenliği, Şenlik Park Yenikapı ’da tüm süratiyle devam ediyor. Şenliğin dokuzuncu gününde müzikseverler, bütün anlamıyla 90 ’lar pop müziğine doydu. Metin Özülkü Orkestrası eşliğinde Ferda Anıl Yarkın, Jale, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Sibel Alaş ve Ümit Sayın ’ın ardından İzel – Çelik – Ercan unutulmaz bir geceye imzalaydı.

Trendyol Yemek Ana Sponsorluğu ’nda ve Sipay ’ın Fintek Sponsorluğu ’nda asıllaşan şenliğin dokuzuncu günü saat 16.00 ’da kapılarını açtı. 6 Ağustos ’a kadar devam edecek ve birbirinden değişik faalliklerin hakikatleşeceği İstanbul Şenliği ’nin dokuzuncu gününde de ziyaretçiler doyasıya eğlendi.

Focus İstanbul Faallik Yönetimi tarafından Şenlik Park Yenikapı ’da tertip edilen İstanbul Şenliği ’nde evvel 90 ’ların en çok beğenilen adlarından; Ferda Anıl Yarkın, Jale, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Sibel Alaş ve Ümit Sayın, Metin Özülkü Orkestrası eşliğinde aşınmayan şarkılarını seslendirdi. İzleyenler unutulmayan parçalara eşlik etti.

90 ’ların belleklere kazınan 3 ’lüsü İzel – Çelik – Ercan, gecenin ikinci performansını sergiledi. Yediden yetmişe Türk pop müziğine gönül veren müzikseverlerle beraber şarkılarını söyleyen İzel- Çelik- Ercan, izleyenleri geçmişte yolculuğa çıkardı.  

İstanbul Şenliği ’nde, 30 Temmuz Pazar günü sırasıyla Reckol, BEGE ve Murda; 31 Temmuz Pazartesi Sertab Erener sahne alacak.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı