Kadir Doğulu: “Yalnızca ilişkimizin yarattığı enerjiyi anlatmaya çalışıyoruz gibi görünüyor”

PAYLAŞ
Kadir Doğulu: “Yalnızca ilişkimizin yarattığı enerjiyi anlatmaya çalışıyoruz gibi görünüyor”
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Ünlü çift Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet ’te

Uzun bir aradan sonra ‘Gecenin Ucunda ’ dizisiyle başrolü paylaşan konutlu çift Hakan Gence ’ye konuştu. Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu, ses getiren aşk yaşamlarından yeni projelerine kadar bir hayli meçhulü paylaştı.

İlişkileri hakkında yaptıkları açıklamalar hakkında konuşan Kadir Doğulu, “Emin bir bölüm alınıp başlık yapılıyor, biz yalnızca ilişkimizin yarattığı hoş enerjiyi anlatmaya çalışıyoruz gibi görünüyor. Bu da bir müddet sonra bizi sığ gösterebiliyor. Neslihan benim tam dünyamı değiştirdi. Bana ayna yakaladı. Yaşamımda tanıdığım en sarih laflı, mert ve istediğini kırmadan söyleyen ender insanlardan” dedi. Eşi Neslihan Atagül ise ilave etti: “Kadir ’le biz çok iyi uyuşuyoruz, uyuşamadığımız noktalarda da çok eğleniyoruz. Birbirimizi çok iyi tanıyoruz.  Birbirimizi değiştirmeye hiç çalışmadık, yalnızca birbirimize katmak istedik. Halen de birbirimizi geliştirmeye çalışıyoruz.”

Mevzu yeni dizilerinden açılınca Kadir Doğulu, “Neslihan ’ın bir metodu vardı. Dizideki şahsiyetler için özlemeyi ateşleyici bir yöntem olarak kullandık. Setten evvel birbirimizin tasarılarına saygı dinleyerek bir müddet görüşmedik” diye devam etti. Çiftin Hakan Gence ile sohbeti, birbirleriyle alakalı eksantrik hatıraları anlatmaları ve kariyer yaşamlarından bahsettikleri neşeli görüşmeyle devam etti. 

‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet ’ yeni bölümüyle her cuma saat 14.00 ’te Hürriyet YouTube kanalında yayında.

 

Kaynak: adamnedio.com