Kadir Kaykaç, Bodrum'da Bahar Şahin'i ağırladı

PAYLAŞ
Kadir Kaykaç, Bodrum'da Bahar Şahin'i ağırladı
  • 0
  • 0
  • 1 dakika da oku
  • +
  • -

Bahar Şahin, dost grubuyla Bodrum ’daki Alezzi ’de kahvaltı yaptı. Bodrum ’un yeni mekanlarından Alezzi ’yi çok seven Bahar Şahin aşk yaşamıyla alakalı açıklama yaptı. 

Mekan çıkışı oyuncuyu uğurlayan firma sahibi Kadir Kaykaç ’la nesnellere poz veren oyuncu, ayaküstü sualleri cevapladı. Şahin, “Dostlarımla kahvaltı yaptık. Kadir bey sağ olsun bizi yolcu ediyor. Çok hoş bir mekan yapmışlar, hayırlı olsun diyelim istedik” biçiminde konuştu. Bodrum ’da olmaktan çok mutluyum diyen oyuncu, “Burayı hiç vazgeçesim gelmiyor, İstanbul ’a gitmek istemiyorum” dedi.

“Tiyatro yapmayı çok istiyorum” diyen oyuncu, “Ben daha evvel hiç tiyatro yapmadım ama bence çok güç bir şey. Dizi gibi değil, daha reel bir yer. O surattan tiyatro yapmak için kendime güvenim yok. Azıcık daha zaman gerekli diye düşünüyorum” diye konuştu.

Aşk yaşamıyla ilgili iddialı açıklamalar yapan Bahar Şahin, “Doğru insanı seçemiyorum. O mevzuda çok ünsüzüm” dedi. Erkek dostlarıyla ilgili, “Çok seçici değilim” diyen oyuncu, “Yalnızda mutluyum” diyerek yaşamında kimse olmadığına sözlerine ilave etti.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı