Karsu İstanbul'un En Büyük Sahnesi YBY Woods'ta 8 Bin Hayranını Sesiyle Mest Etti

PAYLAŞ
Karsu İstanbul'un En Büyük Sahnesi YBY Woods'ta 8 Bin Hayranını Sesiyle Mest Etti
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

İstanbul ’un en büyük sahnesinde dünya standartlarında konser ve etkinlik deneyimlerini sanatseverlerle buluşturan YBY Woods, aynı sezonda ikinci kere Karsu ’yu ağırladı. Eşsiz sesi, piyano performansı, orkestrası ve duygusal şarkılarıyla herkesi büyüleyen Karsu; esprileri ile kahkaha tufanı estirdi, konser alanını dolduran 8 bin kişiyi sanki mest etti. Konser sonrası asıllaşan After Party ise eğlenceyi maksimuma taşıdı. 

Konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve cümbüş deneyimlerini bir arada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, sevilen şarkıcı Karsu ’yu aynı sezonda ikinci kere İstanbul ’un en büyük sahnesinde ağırladı.

Neredesin Sen, İtiraf, Sonunda, Büyük, Sanane, Do You Want It? ve Until I Do gibi hit şarkılarını seslendiren Karsu, sahneden hayranlarıyla da sık sık sohbet etti. İngilizce ve Türkçe repertuarından parçalarının yanı gizeme Jest Oldu, Misket, Kibar Yarim Esmerim, Rakkas, Hadi Bakalım, Antep ’in Hamamları ve Konyalım şarkılarını da söyleyen Karsu ’ya müzikseverler heyecanla eşlik etti, cep telefonları ışıkları ile gece aydınlandı. 

Sahneye göz kamaştıran kostümüyle çıkan ünlü sanatçı; dansları, muhteşem piyano performansı, yüksek enerjisi ve güçlü sesiyle YBY Woods konser alanını dolduran 8 bin müziksevere unutamayacakları bir gece yaşattı. 

Kapılarını 15.00 ’te açan YBY Woods konser öncesi etkinlikler ve sonrasında After Party ile eğlenceli bir güne imza attı.

Yaşadıkları deneyimin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; semanın altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri yaratmaya devam ediyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı