Kenan Doğulu, yaz konserlerine hız kesmeden devam ediyor

PAYLAŞ
Kenan Doğulu, yaz konserlerine hız kesmeden devam ediyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Kenan Doğulu, Atlantis Üretim organizasyonu ile Turkcell Vadi ’de müzikseverlerle toplanarak unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı.

Müzik dünyasının yıldızı Kenan Doğulu, 5 Ağustos Cumartesi gecesi Turkcell Vadi ’de hoşlananlarıyla buluştu. Eşsiz enerjisi, unutulmaz şarkıları ve gecenin enerjisini doruğa çıkaran performansıyla bir kere daha kendine hayran vazgeçti. 

Sevinçli akşamı “Bumaya” parçasıyla başlatan sanatçı, geçmişten günümüze en beğenilen şarkılarından oluşan geniş repertuarıyla cümbüşlü bir geceye imzalaydı. Beğenenlerinin isteği üzerine bis yapan Doğulu, “Olmaz” ve “Aşk İle Yap” ile konserini sonlandırdı. 

Sahne performansının yanı gizeme giysileriyle de dikkatleri üzerine sürükleyen Doğulu, Turkcell Vadi ’de Nisse tasarımı parçalar seçim etti. 

 

Turkcell Vadi Hakkında;

28 Temmuz ’da açıklanan dünyanın en saygın milletle ilişkiler ödülü IPRA Golden World Awards ’ta 3 altın ödül birden kazanan Türkiye ’nin sahnesi Turkcell Vadi, faallik kategorisi, sanat ve irtibat kategorisi ve sponsorluk kategorisinde ödüle layık görüldü.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı