La Roche-Posay ve Bensu Soral dermatoloji dünyasını buluşturdu

PAYLAŞ
La Roche-Posay ve Bensu Soral dermatoloji dünyasını buluşturdu
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Dermatologların en çok reçetelediği marka* La Roche-Posay, serum ailesinin suratı olan Bensu Soral ’la neşeli bir davete imzalaydı. Rachel Araz ’ın ev sahipliğinde hakikatleşen aktifliğe, Bensu Soral ’ın yanı gizeme L ’Oréal Türkiye Dermatolojik Kozmetik Genel Müdürü ve Ülke Etik Temsilcisi Sinem Saraçer Turanlı, Dermatolog Dr. Ayça Alan ve L ’Oréal Türkiye Dermatolojik Hoşluk Pazarlama Müdürü Burçin Sare Corga katıldı. Tanıtım buluşmasında, Bensu Soral ’ın yakın arkadaşları Pınar Sabancı, Ceylan Çapa, Merve Oflaz ve Gamze Erçel  gibi adlar da yer aldı. 

Dizi ve sinema dünyasının yükselen adı Bensu Soral, suratı olduğu La Roche-Posay serumlarının tanıtımında arkadaşlarıyla toplandı. İstanbul Çağdaş Sanat Müzesi Seyir Terası ’nda hakikatleşen faallikte misafirler, uzman serumları beraber keşfetti. 

Rachel Araz ’ın ev sahipliği yaptığı davette, Bensu Soral ’a bir hayli ünlü ad eşlik etti. Pınar Sabancı, Ceylan Çapa, Merve Oflaz ve Gamze Erçel davete katılanlar arasında yer aldı. Erkinlikte, konuklar Bensu Soral ’ın “işte #oserumbuserum” dediği La Roche-Posay uzman serumlar reklam filmini de izledi.

Tanıtımda konuşan Bensu Soral, “La Roche-Posay ile hakikatinde ben de dermatoloğum sayesinde tanıştım. Uzun müddet evvel bakım rutinimin bir parçası haline getirip sevinçle kullandığım La Roche-Posay markasına, beni de ailelerine kattıkları için bir defa daha teşekkür ediyorum. İlk andan itibaren hem birbirimize güvendik hem de filmimizde gördüğünüz gibi cildimizin neye güvendiğinin ehemmiyetinin altını çizdik. Güven odaklı bir işin içinde bulunmaktan dolayı da çok mutlu ve onurluyum.” dedi.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı