LGS Din Kültürü ve Edep Bilgisi sualleri yayımlandı mı? 2022 LGS Din Kültürü ve Edep Bilgisi yanıt anahtarı yayımlandı mı?

PAYLAŞ
LGS Din Kültürü ve Edep Bilgisi sualleri yayımlandı mı? 2022 LGS Din Kültürü ve Edep Bilgisi yanıt anahtarı yayımlandı mı?
  • 0
  • 0
  • 1 dakika da oku
  • +
  • -

İyi bir eğitim yaşamı için en ehemmiyetli imtihanlardan biri olan LGS, 5 Haziran’da asıllaştı. Talebelere ilk seansta sözel, ikinci seansta rakamsal sualler yöneltildi. LGS Din Kültürü ve Edep Bilgisi sualleri yayımlandı mı? 2022 LGS Din Kültürü ve Edep Bilgisi yanıt anahtarı yayımlandı mı? İşte detaylar…

LGS DİN KÜLTÜRÜ VE EDEP BİLGİSİ SUALLERİ YAYIMLANDI MI?

Din Kültürü ve Edep Bilgisi sualleri, talebelere 09.30’da başlayan ilk seansta soruldu. Cevaplarını hakimiyet etmek isteyen talebeler, Din Kültürü ve Edep Bilgisi suallerini ve yanıt anahtarını araştırmaya başladı. LGS broşürü, ‘meb.gov.tr’ adresinde ulaşıma açıldı.

İşte LGS sual ve yanıtları ekranı:

http://www.meb.gov.tr/05062022-tarihinde-uygulanan-sinavla-ogrenci-alacak-ortaogretim-kurumlarina-iliskin-merkezi-sinavin-sual-kitapciklari-sayisal-ve-sozel-ve-yanıt-anahtarlari/haber/26520/tr

LGS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

LGS suallerinin 30 Haziran 2022’de açıklanacağı belirtildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ