Mabel Matiz; “Tarkan'ın “Can Veririm Sana” Şarkısını Doksanlı Senelerden Kurtarırdım”

PAYLAŞ
Mabel Matiz; “Tarkan'ın “Can Veririm Sana” Şarkısını Doksanlı Senelerden Kurtarırdım”
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Zorlu PSM ’nin sahne artta ‘Kuliste Röveşata ’ başladı!

Zorlu PSM ’nin kulislerinde neler olduğundan, aktiflik evveli birbirinden ünlü sanatçıların kulis coşkularına, sahneye hazırlık safhalarından kulisteki en özel zevkleriyle sahnede yaptıkları kusurlar, tarihten silinmesini istedikleri akıldalar ve sahnede aralarında ne konuştuklarına kadar birbirinden değişik mevzuların konuşulduğu “Kuliste Röveşata” programının ilk bölümü Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlandı. 

Zorlu PSM YouTube kanalında Zeynep Ocak ’ın sunduğu, editörlüğünü Kutsal Motor takımının yaptığı tertemiz program ‘ ’Kuliste Röveşata ’ ’nın ilk bölüm misafiri olan Mabel Matiz; müziklerini bestelemek istediği filmlerden, konserlerinde ona en esin veren şeylerden günlük rutinlerine kadar her şeyi tüm samimiyetiyle paylaştı.

Zorlu PSM sahnelerindeki aktifliklerin sahne artta, birbirinden ünlü sanatçıları aktiflik evveli tutup onlarla sohbet ederek coşkularını paylaşıp doyasıya muhabbetle cümbüşlü dakikalar yaşandığı ‘ ’Kuliste Röveşata ’ ’ programı, Zorlu PSM YouTube kanalında başladı. Editörlüğünü Kutsal Motor takımının yaptığı Zeynep Ocak sunduğu “Kuliste Röveşata”nın ilk bölüm misafiri ise “Antidepresan” şarkısıyla son günlerde listeleri altüst eden galibiyetli müzisyen Mabel Matiz oldu.

“Sevdiğim şahsın karşımda oturması olağanüstü gaza getirir”

Zeynep Ocak ’ın program başında takılara meraklı olan Mabel Matiz ’e kulisindeki birbirinden hoş kolyeleri araştırdıktan sonra “Performansın sırasında konserinde seni en çok ne gaza getirir?” suali soruldu. Mabel Matiz, Zeynep Ocak ’a “Sevdiğim şahsın karşımda oturması olağanüstü gaza getirir. İçimden olağanüstü birisi çıkar bir anda ve beni fazla derecede yükseltir bu gidişat.” cevabını verdi. Ardından “Şu anda prodüksiyon zorluklarından bağımsız olarak hemen yarına ayarlanmış bir konserin olsa nerede sahneye çıkmak isterdin?” sualini soran Zeynep Ocak ’a “Glastonbury Şenlik ile Londra ’daki Royal Albert Hall Sahnesi ’nde sahneye çıkmayı çok isterdim.” cevabını verdi.

“Tarkan ’ın ‘Can Veririm Sana ’ şarkısını doksanlı senelerden kurtarırdım”

Zorlu PSM kulis antrelerinden 90 ’lar Türkçe pop hakkındaki ayrıntılı ve cümbüşlü sohbetleriyle Mabel Matiz ’in konser hazırlığı sırasındaki sahnesine gelen Zeynep Ocak ve Mabel Matiz, Zeynep Ocak ’ın “90 ’lardan sadece bir şarkı kurtarma kaderin olsa hangi şarkıyı kurtarırdın?” sualine “Bir Hayli şarkı var ama sanırım Tarkan ’ın ‘Can Veririm Sana ’ şarkısını kurtarırdım” cevabını verdi. 

 

Kaynak: adamnedio.com