Mahmut Görgen ve Hakan Ergün'den Trakya Çölyak ve Sağlıklı Yaşam Derneği'ne ziyaret!

PAYLAŞ
Mahmut Görgen ve Hakan Ergün'den Trakya Çölyak ve Sağlıklı Yaşam Derneği'ne ziyaret!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Yaptığı zaferli müzik projeleriyle isminden sıkça söz ettiren DJ Mahmut Görgen ve Anadolu Rock Müziğinin akılda adlarından Hakan Ergün geçtiğimiz günlerde Tekirdağ ’da merkezi bulunan Trakya Çölyak ve Sıhhatli Yaşam Derneği ’ne ziyarette bulundu.

Derneğin çalışmalarıyla alakalı bilgiler alan Mahmut Görgen ve Hakan Ergün özellikle sıhhatli yaşam ve sıhhatli beslenme mevzusunda çok daha dikkatli olunması gerektiğini vurguladı.

Trakya Çökyak ve Sıhhatli Yaşam Derneği ’nin başkanı Bahar Ayşegül Gülcü “Dernek olarak Çökyak hastalarının bilgilendirilmesinin yanı gizeme beslenme alışkanlıklarının düzenlenmesi mevzusunda destek sağlıyoruz. Özellikle geçtiğimiz günlerde yaşanan zelzeleden dolayı o bölgedeki çölyak hastalarının beslenmeleri mevzusunda da çok mücadele sarf ettik. Bölgemizde beklenen büyük Marmara Zelzeleyi ile alakalı yaşanabilecek tüm negatif vaziyetlere karşı ihtiyatlarımızı aldık.” İfadelerine yer verdi. 

Başkan Bahar Ayşegül Gülcü daha sonrasında Mahmut Görgen ve Hakan Ergün ’e ziyaretleri nedeniyle Teşekkür Evraklarını ibraz etti.

 

Kaynak: adamnedio.com