Mahzen Media Etiketiyle Yayınlanan “Bipolar” Şarkısıyla Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş İddialı Geliyor

PAYLAŞ
Mahzen Media Etiketiyle Yayınlanan “Bipolar” Şarkısıyla Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş İddialı Geliyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Ünlü sanatçılar Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş, coşkuyla beklenen yeni şarkıları “Bipolar”ı müzikseverlerle buluşturdu. “Bipolar”ın söz ve müziği Burak Bulut tarafından kaleme alındı. Şarkının tertip etmelerini ise galibiyetli müzisyen Mustafa Ceceli üstlendi. Galibiyetli rejisör Amirali Ghorbanzadeh ’nin sürüklediği video klip Mahzen Fabrick YouTube kanalında yayınlandı.

“Bipolar”ın prodüktörlüğünü Tolga Aykut üstlendi ve şarkı, dinleyicilere değişik duygusal tabakalar sunan etkileyici bir yapıya sahip. Şarkının sözleri, içinde yer alan paradokslu duyguları ve ilişkilerdeki karışıklığı vurguluyor. “Bipolarım benim, hoşlan yeter ki kefili benim” mısrasıyla da dikkat toplayan şarkı, bir aşkın içindeki paradokslu vaziyetleri yansıtıyor.

Bu yeni single ile Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş, dinleyicilere kendilerine özgü müzikal stillerini bir defa daha sergileme fırsatı sunuyor. “Bipolar” dinç ve usta kalıcı melodisiyle, dinleyicilerin dikkatini sürükleyen bir yapıya sahip.

Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş ’un “Bipolar” isimli yeni şarkısı, müzikseverlerin alkışına sunuldu. Şarkı, dijital müzik platformlarından ve Mahzen Fabrick YouTube kanalından dinlenebilir.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı