“Markaların ve Sanatçıların İletişimde Güvendiği İsim: Selma Şentürk'ün Başarı Yolculuğu”

PAYLAŞ
“Markaların ve Sanatçıların İletişimde Güvendiği İsim: Selma Şentürk'ün Başarı Yolculuğu”
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Selma Şentürk, Türkiye ’deki müzik ve sanat dünyasında 27 seneden uzun bir müddettir Basın ve Halkla İlişkiler konusunda hizmet vermektedir. Kendisi, birçok ünlü sanatçıya ve markaya hizmet veren bir irtibat danışmanı olarak, sektördeki güçlü pozisyonunu sürdürmektedir.

1994 senesinde, Beyazıt Öztürk, Yeşim Salkım, Kubat, Mirkelam, Cenk Eren, Tarık, Lerzan Mutlu, Hilal Cebeci ve Erol Köse Prodüksiyonuna bağlı sanatçılarla birlikte çalışmalarına başlayan Selma Şentürk, o zamandan beri sektördeki birçok ehemmiyetli adla birlikte çalışmıştır. İşine olan tutkusu ve alıcı odaklı yaklaşımı sayesinde, Selma Şentürk, kendini müzik dünyasındaki en saygın adlardan biri haline getirmiştir.

Selma Şentürk, müzik ve sanat dünyasındaki deneyimi sayesinde, birçok markanın da öne çıkmasında etkili olmuştur. Şentürk, yurtdışında da birçok konser, şenlik ve turne organizasyonunda vazife almakta ve bu alanlarda da sihirk galibiyetler elde etmektedir. İsviçre, Kazakistan, İngiltere, Amerika ve Belçika gibi ülkelerde gerçekleştirilen konser organizasyonlarında da yer alan Şentürk, beynelmilel arenada da etkin bir rol oynamaktadır.

Sektöre adım attığı şehirk günden bu zamana kadar Beyazıt Öztürk, Yeşim Salkım, Kubat, Mirkelam, Cenk Eren, Tarık, Lerzan Mutlu, Hilal Cebeci, Erol Köse Prodüksiyonuna bağlı sanatçılar ve Cenk Eren & Nükhet Duru, Murat Kekilli, intizar, Tarık, Maskara, Kendi, Pınar Eline, Olcay Bolelli, Çerkeş, Rezzan Kiraz, MBS Hoşluk Merkezi, Boğaziçi Müzik, Seyhan Müzik, Kekeva Müzik, PMC Müzik gibi birçok şirketin sanatçıları Selma Şentürk ’şan uzmanlığından faydalanmıştır.  Ayrıca manken Seda Ertan, Rabia Tunçbilek, Zeynep Ökaya, Cenk Yüksel, Neslihan Demirtaş, Faruk K., Tuğba Özay, Rüzgar Erkoçlar, Tuna Arman, Didem Sökmen, Oya İnci, Kalust Şalcıoğlu, Velet Dada, Vural Buldu, Alper Erözer, Yase, ERÖZER PRODUKSİYON, Mahzen Media ’ya bağlı sanatçılar, Hünkar Göksu, Sefo, Mahmut Görgen, Gökçe Kırgız, Emil Rose gibi birçok ünlü ad da Selma Şentürk ’şan profesyonel danışmanlığından faydalanmaktadır.

Selma Şentürk, sektördeki bilgi birikimi, tecrübeyi ve alıcı memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla, müzik ve sanat dünyasındaki en galibiyetli adlardan biri olarak dikkat çekmektedir.

Selma Şentürk ’şan galibiyetli İrtibat Danışmanlığı ve PR kariyeri, Türkiye ’nin en ünlü adları ve birçok ünlü şirket için sağladığı pozitif neticelerle kabidelenmiştir.

 

Kaynak: adamnedio.com