Motofest'te efsaneler geçidi – Göknur – Gülden Karaböcek – Ferhat Göçer

PAYLAŞ
Motofest'te efsaneler geçidi – Göknur – Gülden Karaböcek – Ferhat Göçer
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Dünya Motokros Şampiyonası MXGP TÜRKİYE organizasyonu kapsamında tertip edilen Türkiye MotoFest Konserlerinde Göknur ile başlayan gece, Gülden Karaböcek ’in efsane şarkılarıyla devam etti. Gecenin son konserinde Ferhat Göçer ise, Afyonkarahisarlıları doyasıya eğlendirdi

Türkiye ’nin en büyük entegre gençlik ve spor şenliği Türkiye MotoFest kapsamında tertip edilen konserler tüm süratiyle sürüyor. Dün gece üç konser ile yeni bir rekor kıran Türkiye MotoFest Konserleri, Afyon Motorsporları Merkezi ’ni tıklım tıklım dolduran yüz binlere unutulmaz bir gece yaşattı. 

GÖKNUR SEVİNDİRDİ

Gecenin ilk konserinde cümbüşlü sahnesiyle Göknur, Türkiye MotoFest ’e gelenleri sevindirdi. Yerinde duramayan izleyiciler Göknur ’un şarkılarıyla gönüllerince eğlendi. Sahnesinin sonunda son zamanlarda popüler olan spor taraftarlarının sık söylediği şarkılarla seyircinin gönlünü fethetti.

GÜLDEN KARABÖCEK EFSANESİ 

“Ustalara Saygı” özel konserinde Türkiye ’nin ehemmiyetli seslerinden Gülden Karaböcek, Türkiye MotoFest ’te nostalji rüzgarı estirdi. Konser süresince izleyicilerle beraber senelerin yıprandıramadığı şarkılarını söyleyen Gülden Karaböcek, şarkılarıyla sanki salladı. 

FERHAT GÖÇERE İLE APAYRI BİR AKŞAM

Gecenin üçüncü konserinde ise, pop müziğin ünlü adı Ferhat Göçer, Türkiye MotoFest Konserleri ’nde apayrı bir gece yaşattı. Her cinsten şarkıyı kendine has üslubuyla seslendiren şarkıcı, seyircinin de dahil olmasıyla bir çok şarkıyı beraber konser alanını sanki sevindirerek söyledi.

Türkiye ’nin en büyük entegre gençlik ve spor şenliği Türkiye MotoFest, dün gece hem üç konserle hem de 100 bini aşan izleyiciyle yeni bir rekor kırdı. Gecenin sonunda Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ferhat Göçer ile beraber seyircilerle özçekim yaparak bu tarihi anı ebedileştirdi.

DÜNYANIIN EN ÇOK İZLENEN YARIŞLARINDAN MXGP TÜRKİYE İLE AYNI ANDA YAPILIYOR

Türkiye Cumhuriyetinin 100 ’şancı senesinde spor turizminin en büyük aktifliklerinden olan dünyanın en ehemmiyetli motokrosçularının yarıştığı Cumhurbaşkanlığı himayelerinde yapılan MXGP TÜRKİYE ile aynı anda yapılan Türkiye MotoFest, spor, kültür, sanat, müzik, kamp, karavan ve gastronomiyi biraraya getiriyor. Bu sene 300 bin bireyin gelmesi beklenen Türkiye MotoFest, dün akşam itibariyle 350 bini aşarak kırılması güç bir rekora imzalaydı.

 

TÜRKİYE MOTOFEST PROGRAMI

2 Eylül 2023 Cumartesi: 

11:00 – 19:00 Gün içi faallikler

20:00 Hikaye Gürman 

22:00 Emre Aydın

 

3 Eylül 2023 Pazar: 

20:00 Çepere 

22:00 Emir Can İğrek

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı