Murat Beşer ile “Surat Surata”nin davetliyi müziğin yaşayan tarihi Cahit Berkay!

PAYLAŞ
Murat Beşer ile “Surat Surata”nin davetliyi müziğin yaşayan tarihi Cahit Berkay!
  • 0
  • 0
  • 1 dakika da oku
  • +
  • -

Moderatörlüğünü müzik yazarı Murat Beşer ’in asıllaştırdığı ve her ay yeni adların sanatseverlerle buluştuğu “Surat Surata” sohbetlerin davetliyi Cahit Berkay oluyor.

 

Müziğin akılda adı Cahit Berkay, 5 Şubat Pazar günü Yapı Kredi bomontiada The Populist ’te müzikseverlerle bir araya geliyor.

 

The Populist ’in coşkuyla beklenen sanat faalliği Surat Surata, sanatıyla geniş kitlelerin hayranlığını ehemmiyetli adları ağırlamaya devam ediyor. Galibiyetli müzik yazarı Murat Beşer ’in şubat ayındaki davetliyi Anadolu Rock ’ın efsane grubu Moğollar ’ın kurucusu, sinema tarihimizin en ehemmiyetli imallerinden Al Yazmalım başta olmak üzere ve bir hayli kült filmin müziklerine hayat veren duayen müzik insanı Cahit Berkay oluyor.

Anadolu Rock tarihinde bir mihenk taşı olarak öğrenilen Berkay, 5 Şubat Pazar günü 17:00- 18:30 saatlerinde müzikseverlerle Yapı Kredi bomontiada The Populist ’te bir araya gelecek. Katılan herkesi sevinçli bir müzik yolculuğuna çıkarmaya hazırlanan Cahit Berkay, hakkında merak edilenleri misafirlerle paylaşacak. Müziğin duayen adı Cahit Berkay ’la Surat Surata sohbetteki yerinizi şimdiden ayırtın. 

Kaynak: adamnedio.com