Nazo Klinika açılışına ünlü yağmuru

PAYLAŞ
Nazo Klinika açılışına ünlü yağmuru
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

İzmir ’de hoşluğun kapıları Mavişehir ’de açıldı. Genç yaşta atıldığı iş dünyasında galibiyetleriyle göz dolduran iş insanı Nazo Zeyrek, İzmir Mavişehir ’de ünlü arkadaşlarının da akın ettiği bir açılışla yeni teşebbüsü Nazo Klinika ’yı hizmete soktu. Şaşaalı bir merasimle açılan hoşluk ve sağlık merkezinin açılışına çok rakamda seçkin konuk katıldı.
Türk sinemasının ünlü hoşları Perihan Savaş ve Aydan Şener, yazar ve şarkıcı Ömür Gedik, ünlü şarkıcı Cenk Eren gibi bir hayli ad yeni şirketinin açılışında Nazo Zeyrek ’i yalnız vazgeçmedi. Açılış merasiminin ardından hoşluk merkezini dolaşan ünlü adlar methiyelerini Zeyrek ’e iletti ve en kısa zamanda İstanbul ’da da bir şube istediklerini söyledi. 

 

SIRADA DUBAİ VE İSTANBUL VAR

Tüm teşebbüsleri ve sosyal mesullük projelerine takviyeleriyle gündemden düşmeyen galibiyetli iş insanı Nazo Zeyrek, “Bir spor geçmişim vardı. Sağlıklı zayıflamak hep hayalimdi. Bu alandaki teknolojiler çok süratli ilerliyor. Makinelerimiz yüzde 90 ve üzerinde netice veriyor. 16 yaşından beri sağlıklı yaşam, sağlıklı zayıflamanın hayalini kurdum. Serum markalarım çok yakalandı. Nazo Klinika en yeni teşebbüsüm. Dubai ve İstanbul ’da yeni şubelerimiz sırasıyla açılacak. Yeniden Mavişehir ’de poliklinik, spor salonu ve sağlıklı yaşam merkezi olarak orayı da faaliyete sokacağız. Yüksekokul ile sektöre yeni personeller yetiştireceğiz. Şimdide modaya el attım. Ünlü bir modacımız ile beraber yeni koleksiyonlarım geliyor. Bu biçimde ilerliyorum. Durmak yok bende.”

 

DÜNYA TRENDLERİ NAZO KLİNİKA ’DA

“Merkezimizde alanında uzman bir takımla çalışıyoruz. Profesyonel cilt bakımı, medikal cilt bakımı, lazer epilasyon, Z6 Pro, soğuk lipofiz cryo 360, lenf drenaj, lifecube, lpg endermologie alliance, emslim neo+radyofrekans gibi bir hayli sağlık ve hoşluk uygulamaları merkezimizde yer alıyor. Dünyadaki son teknolojiler ve mahsuller Nazo Klinika ’da yer almaya devam edecek.”

“Ben sadelik ve hoşluktan yanayım. Türk sinemasının ünlü hoşlarını davet ettik. Sağolsunlar bizi kırmadılar geldiler. İşleri çakıştığı için gelemeyen başka ünlü hoşlarımız da oldu. Burada bizi yalnız vazgeçmeyen tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.”

 

AÇILIŞ YEMEĞİ ÖMÜR GEDİK ’LE

 

“Lokasyon olarak Mavişehir ’i seçtik. Burada bir yerimiz daha açılacak. Angelinn ’de açılışa özel tertip ettiğimiz akşam yemeğimizde Ömür Gedik Hanım ’da muhteşem sahnesiyle açılışımıza renk ve hoşluk kattı.”

Kaynak: adamnedio.com