Neslihan Demirtaş'tan Falan Filan

PAYLAŞ
Neslihan Demirtaş'tan Falan Filan
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Filan Filan 23 Haziran ’da tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Lafı, müziği ve aranjesi kendisine ait olan yapıtta yaşamın önümüze serdiği hayal kırıklıkları, geçici mutlulukları pozitif bir kabulleniş ve azıcık da yaşamın kendisiyle dalga geçer bir üslupla seslendiren Neslihan Demirtaş, Filan Filan ’ın klibinde kamera önüne “Her biri yaşamın bana armağanı” dediği, daha önceki arkadaşlarıyla geçti.

Neslihan Demirtaş ’ın senelerdir Eskişehir ’de sahne aldığı Piraye Sahne ’de çekilen klibin başında deneyimli rejisör Gökhan Palas var. “Neslihan ’ı ve arkadaşlarını yakından tanımam sebebiyle böyle bir fikir büyüttük. Şarkının duygusunu tutmak için videodaki tüm sahneler tekerrürsüz, bütüne-men natürel sekanslardan oluştu ki zati senelerdir oturdukları ve muhabbet ettikleri mekanda sürüklediğimiz için kimse kamera önü huzursuzluğu da yaşamadı.” dedi.

İlk albümünü 2009 ’da yayınlayan Neslihan Demirtaş, ilkokuldan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bale kısmında başladığı sanat eğitimine kemanla devam etmiş. Kariyerinde bir hayli mükâfatı bulunan sanatçı Filan Filan ile dinleyenini kendi yaşamlarında nostaljik bir yolculuğa çıkarmayı hedeflemiş.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı