Nigar Yıldırım'ın Yeni Teklisi “Çok Ararsın” Yayınlandı!

PAYLAŞ
Nigar Yıldırım'ın Yeni Teklisi “Çok Ararsın” Yayınlandı!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

2021 senesinde “Eyvallah” isimli ilk tekli çalışması Babba Media yaftasıyla yayınlanan müzisyen Nigar Yıldırım, lafları Cumhur Hamcı ’ye, bestesi ise İsmet Taşçeşme ’ye ait olan “Çok Ararsın” isimli çalışmasıyla tekerrür dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. NetD ’de yayınlanan çalışmaya ayrıca Emre Ay rejisörlüğünde bir de klip çekildi.

Vatan gazetesinden Güney Güneyan ’a beyanat veren müzisyen Nigar Yıldırım, “Çok Ararsın” isimli çalışmamın hayatıma değişik bir doğrultu vereceğinin farkındayım. Buna hazır ve coşkuluyum. Bu şarkıyı bulmak için gerçekten onları çok aramış olabilirim” ifadelerini kullandı.

“Müzisyenleri Ankara ’da Yakalayamıyoruz”

Ankara ’da müzik çalışmalarına devam eden Yıldırım, “Sektör açısından bakıyorsak şayet, gerçekten çok galibiyetli müzisyenlerin olduğu bir şehir diyebilirim ya da ben onlarla çalışma fırsatı bulabildim. Dostlarımız, iyi ve yüksek kaşeli sanatçıların arkasında çalmaya gidiyor. Natürel, onları burada yakalayamıyoruz” diyor.

 

“Sabahın İlk Işıklarına Görene Dek Çalıştık” 

Yeni teklisiyle alakalı bilgiler veren Yıldırım, Emre Ay idaremeliğinde çekilen klip için ise şunları söyledi: “Sevgili menajerim Ahmet Orhan Kapcı, beni çok genç ama çok hünerli bir takımla tanıştırdı. Yaptıkları çalışmaları izledim ve çok sevdim. Ondan sonra şarkıyı onlara attım onlarda şarkıyı çok sevdiler. Hepimiz çok coşkulandık. Hemen kafada fikirler oluşmaya başladı. Birkaç buluşma sonrasında ise kurgu hazırdı.  Sanırım bu klip sayesinde ilk kez bu kadar uzun kuyruklu bir kıyafet giydim. Sabah ışıklarını görene dek, iki gün süresince çok eğlenerek çalıştık ve nihayetinde de sevgili Emre Ay ’ın rejisörlüğünde çok da hoş bir klip çektik.

Nigar Yıldırım ’ın yeni projesi “Çok Ararsın” 12 Temmuz ’da  NetD ’de ve tüm müzik platformlarında yayınlandı!

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı