Nilsu Berfin Aktaş “Mustafa Mert Koç ile uyum yakaladık”

PAYLAŞ
Nilsu Berfin Aktaş “Mustafa Mert Koç ile uyum yakaladık”
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Oyunculuk yüksekokulundayken mektebe gelen bir haberle “Geleceğin Starı” programına katılan ve izleyenlerin alkışını kazanarak ismini kitlelere duyuran Nilsu Berfin Aktaş MAG Temmuz rakamına davetli oldu. 

Coşkularını, hislerini ve hakkında merak edilenleri MAG Okurlarıyla paylaşan hoş oyuncu, Fox TV ’de yayımlanacak olan “Yaz Şarkısı” dizisi hakkında da bilgi verdi. “Nazar dokunmasın, çok hoş gidiyor. Herkesin enerjisi çok hoş, gerçekten. Söz olsun diye demiyorum, herkes çok gülünç ve fazla cümbüşlü.” açıklamasında bulunan hoş oyuncu  “Koşa koşa, arzuyla gidiyorum sete, isterse sabah 6 ’da olsun. Kişiliğimi de beğendim, oynarken eğleniyorum. Partner olarak kısmetliyim, geçim yakaladık ve umarım bu geçim ekrana da yansır, seyirci bizi çok beğenir. Biz çok beğendik zira.” dedi.

Oyunculuk öyküsünü de anlatan Aktaş “Çok miniktim; izlediğim filmlerden, dizilerden dolayı, niçin bilmiyorum ama hep bir merakım vardı. Role girmeyi, ayna karşısında taklitler yapmayı, aileme minik şovlar hazırlamayı çok severdim. Mektebin tiyatro kulübünü azaydım, sahne alırdım devamlı. Çok istiyordum ama sebebini öğrenmiyorum. “Gelişince oyuncu olacağım.” tasam. “Olamazsan ne olacaksın?” derlerdi. “Olacağım,” tasam. Başka iş düşünmedim dahi ve çok şükür ki hayallerimin peşinden azimle koştum” diye konuştu.

“Göz önünde olmak azıcık güç. Her hareketine, her yaptığına ekstra dikkat etmek zorundasın.” açıklamasında da bulunan Aktaş laflarına şunları ilave etti: “Ben şakalaşmayı, içimden geldiği gibi davranmayı beğeniyorum. Kendi etrafım bunu yanlış kavramıyor, hatta cümbüşlü buluyorlar beni ama hiç tanımayanlar, ekranda veya mülakatlarımdan öğrenenler, çok yüksek buluyor. Bazen göze batıyor, iç enerjim dışıma çok yansıyor. Sete ziyarete gelen insanları görünce “Güzel geldinizzzzz!” diye yüksek bir biçimde yanlarına gidince, evvel azıcık garipsiyorlar.”

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı