O Ses Türkiye Rap'in 2. Sezonunda Yükselen Yıldız: Alara Temoçin'in Şarkısı Spotify'da Zirveye Ulaştı!

PAYLAŞ
O Ses Türkiye Rap'in 2. Sezonunda Yükselen Yıldız: Alara Temoçin'in Şarkısı Spotify'da Zirveye Ulaştı!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Exxen ’in iddialı rap müzik müsabakası O Ses Türkiye Rap, sezonun en büyük sürprizine imzalaydı. Yeni sezonda Hadise, Sefo, Murda, Mero ve Eypio ’dan oluşan jüri takımı, hüner avında zaferli sesleri keşfetmeye devam ediyor. Müsabakanın dikkat toplayan müsabakacılarından Alara Temoçin, “Son Bir Kere Sevişelim” adlı şarkısındaki performansıyla izleyenleri ve jüriyi büyüledi. Genç hüner, programdaki muhteşem performansının ardından Spotify Türkiye Viral 50 listesine giriş yaparak süratle bir numaraya yükseldi.

Alara Temoçin, O Ses Türkiye Rap ’in 2. sezon 1. kısmında sahne aldı ve tertemiz bir şarkıyla dinleyicilerin karşısına çıktı. Kendine has stili ve güçlü sesiyle tüm jüri abonelerini etkileyen Temoçin, performansıyla stüdyoda büyük bir beğeni aldı ve izleyicilerin kalbini kazandı.

Ancak Alara Temoçin ’in zaferi yalnızca O Ses Türkiye Rap stüdyosuyla hudutlu kalmadı. Performansın yayınlanmasının ardından dinleyiciler, “Son Bir Kere Sevişelim” şarkısına büyük alaka gösterdi. Temoçin ’in şarkısı, Spotify Türkiye Viral 50 listesine süratle giriş yaptı ve kısa müddette doruğa oturarak isminden söz ettirdi.

Alara Temoçin ’in bu ehemmiyetli zaferi, genç becerilerin de müzik sahnesinde var olabileceğinin bir ispatı oldu. Kendi bestesiyle doruğa yükselerek gösterdiği zafer, genç sanatçının gelecekteki parlak kariyerine işaret ediyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı