Oyuncuyum diyen tiyatro yapmalı

PAYLAŞ
Oyuncuyum diyen tiyatro yapmalı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -
Fenerbahçe Erkek Voleybol Ekibi ile Parolapara arasında ad sponsorluğu için uyuşma imza atıldı. Ülker Stadyumunda tertip edilen imza merasimi sonrası Parolapara Genel Müdürü Fatih Çelik oyuncu İrem Helvacıoğlu ile muhabirlerin sorularını cevapladı. 
 
 Fatih Çelik “Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp ile Voleybol Erkek Ekibi için sponsorluk uyuşması yaptığımızdan dolayı çok coşkuluyuz. Bu birlikteliğin uzun seneler sürmesini temenni ediyoruz. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun. İrem Hanım da beni kırmadı sağolsun, buraya coşkumuzu paylaşmaya geldi. Ona da ayrı teşekkür ederim.” dedi. 
 
 İrem Helvacıoğlu “Uzun zamandır güç zamanlar geçiriyoruz, filenin sultanları sayesinde suratımız güldü, çok heyecanlandırdılar bizi ve kupayı alarak döndüler. Umarım aynı zaferleri erkek voleybolunda da yakalarız.” diyerek duygularını dile getirdi. 
 
Bu gizemeler proje okuduğunu söyleyen oyuncu “Uzun zamandır tiyatro oyununda yer almak istiyordum, bir oyuncunun kendini en iyi gösterdiği yer tiyatrodur, gerçekten ben oyuncuyum diyen birisi tiyatro yapmalı, bana bir cinsli fırsat gelmedi ve tiyatro yapamadım ama netleşen bazı şeyler var, yakında dinlersiniz diye düşünüyorum.” dedi. Spora çok fazla süre ayıramadığını söyleyen oyuncu “İzlemekten büyük sevinç alıyorum ama süre bulamadığım için fiili anlamda spor yapamıyorum. Başlayacağım yakında.” dedi.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı