Özel Marifetliler Aktiflik ve Materyal Geliştirme Çalıştayı Kuşadası ’nda tertip edildi

PAYLAŞ
Özel Marifetliler Aktiflik ve Materyal Geliştirme Çalıştayı Kuşadası ’nda tertip edildi
  • 0
  • 0
  • 1 dakika da oku
  • +
  • -

Aydın Ticaret Borsası Bilim ve Sanat Merkezinin yürütmekte olduğu BEFFDA Bütünleştirici Eğitimle Değişiklikleri Fırsata Dönüştürmek AB hibe projesi çerçevesinde tertip edilen Özel Marifetliler Aktiflik ve Materyal Geliştirme Çalıştayı, Kuşadası ’nda asıllaştırıldı.

Aydın ’ın değişik ilçelerinden hocalar ve ÖĞRENSEM hocalarından oluşan 61 şahsiyet çalıştay takımı özel maharetlilerin eğitiminde kullanılan modellere uygun aktiflik ve materyaller planladı. Adnan Menderes Üniversitesi ’nden Doç. Dr. Ahmet Bildiren, Dr. Öğr. Azası Özge Usanmaz Bilgen ve Dr. Öğr. Azası Nilgün Kirişçi ’nin atölye çalışmalarından elde edilen bilgi ve tecrübeler çalışmalara yansıtıldı. Değişik dallardan hocaların gruplar halinde çalıştığı çalıştayda disiplinlerarası uygulamaları kapsayan aktiflik ve materyaller hazırlandı.

Özel maharetlilerin alaka, gereksinim ve değişikliklerine uygun bilme civarlarının oluşturulmasını desteklemek için hazırlanan aktiflik ve materyallere projenin hoca paylaşım platformu www.beffda.com sayfasından erişilebiliyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ