Özge Gürel “Aşk, Hayatımıza Gerçekten Sihir Katıyor ve Sadece İkili İlişkilerde İndirgenmesi Haksızlık”

PAYLAŞ
Özge Gürel “Aşk, Hayatımıza Gerçekten Sihir Katıyor ve Sadece İkili İlişkilerde İndirgenmesi Haksızlık”
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Özge Gürel, Lov Faralya Fethiye ’de reelleşen MAG Nisan çekimlerinde hoşluğu ile büyüledi.  Tabiatın eşsiz atmosferi ve Fethiye ’nin mavilikleri eşliğinde nesnellere poz veren hoş oyuncu, hakkında belirsiz ve çokça merak edilen sualleri cevapladı.

“Şu yarıyıl, yaşamın sürprizleriyle beni çok heyecanlandırdığı bir yarıyıl ve belki de en çok tesir vazgeçecek olanla henüz tanışmadım.”

“Mutlu gün, sen nasıl istiyorsan öyle olur.”

“Kaidelere çok takılmıyorum, hakikatliğine inandığım sürece.”

“Benimle beraber oyunculuğum, her kişilikle de ben değişiyorum. Bu beni fantastik heyecanlandırıyor ve motivasyonumu hep diri yakalıyor.”

Yaşamda kendisini mutlu eden işi bulana kadar sınamaya devam eden ve oyunculukta karar kıldığını söyleyen Özge Gürel  MAG Nisan rakamına davetli oldu. Pek az bireyin bildiği, tuhaf bir özelliğini paylaşan Özge Gürel “Hengameli civarda çok hoş yatarım. Çocukluktan kalma sanırım, güvende seziyorum. İnsanlar sohbet ederken salondaki koltukta mışıl mışıl yatabilirim. Televizyonu açıp uyuyorum, şayet yalnızsam ışıkları da açıyorum” dedi. 

En hoşlandığı şeyin başlangıç olduğunu, her zaman, her koşulda bu vaziyetin kendisini heyecanlandırdığını aktaran Gürel “Hafif fobiyle karmaşık bir mutluluk hali” açıklamasında bulundu. Özge Gürel sanata bakış açısı ile alakalı ise şunları söyledi: “Benim için kılavuz sanat. Hoşlandığım sanatçıların yapıtları; onları tanımanın, fikirlerini kavrayıp kendime tabakanın bir yolu. Kendinizi, hikâyenizi, fikrinizi, yarıyılınızı bazen kafa yoran insanlara, bazen de herkese asırlar sonra dahi eriştirmenin incelikli hali sanat. O fikirler o kadar çok insanın yolunu aydınlatıyor ki.”

Aşkı nasıl tanımlarsınız sualini de samimiyetle cevaplayan hoş oyuncu “Bu mevzunun ucu hep çok sarih kalıyor, zira her ilişkinin matematiği apayrı. Aşk ilişki başlatabilir ama yalnızca âşık olmak, devam etmesi için yeterli değil. Uzun ilişkilerde tüm duvarlar kırılıyor, açılmadık kapı kalmıyor. İşte o zaman başlıyor hakikatinde ilişki, ki bence en hoş kısma geliyoruz. Herkesin kendi gibi olduğu ve o halini çok hoşlandığınız kısım bence en cümbüşlüsü.”

 

Kaynak: adamnedio.com