Özge Gürel İle Beraber Tabiata Kaçış

PAYLAŞ
Özge Gürel İle Beraber Tabiata Kaçış
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

ALEM Mecmuası bu hafta, yoğun set programı arasında Özge Gürel ile beraber cümbüşlü ve bol oksijenli bir çekim hakikatleştirdi. Kırklareli ’nde konumlanan Balkaya Çiftliği ’nde reelleştirilen çekim Zeynel Abidin ’in şahane kareleri ile unutulmaz hale geldi. 

“ANDIRDIKÇA SURATINIZIN AYDINLANDIĞI ANLAR VARDIR YAŞAMDA”

Özge Gürel ile sevinçli bir çekim gerçekleştirilirken İtalya ’da bol cümbüşlü ve çok konuşulan düğün öyküsü sorulduğunda şu biçimde yanıtladı; “Andırdıkça suratınızın aydınlandığı anlar vardır yaşamda illa çok büyük mutluluklar ya da fantastik dönüm noktaları olması gerekmez bunların ama tehlikesiz alanlardır. Serkan, ailem, arkadaşlarımla seneler sonra dahi konuşup gülebileceğimiz muhteşem zamanlardı.”

“BUNA BÜYÜK ANLAMLAR YÜKLEMEYE GEREK YOKİ HER ŞEY KEŞİF”

Özge Gürel ’e evlilik yaşamının nasıl geçtiği ve beraber neler yapmaktan sevinç aldıkları sorulduğunda şu biçimde cevapladı; “Keşfetmeyi. Buna büyük anlamlar yüklemeye gerek yok her şey keşif; absürt bir filmde, bir ülkede, yeni bir mekânda. Biz beraber geliştik, gelişiyoruz hala, o sırada kendimizi, birbirimizi keşfettik, alanlar açtık bazı yerleri kapadık.”

“HEP DEĞİŞİYOR REELİNDE; ÇOK BEĞENİYORUM”

Özge Gürel ile çekim ve sohbet devam edilirken eşi Serkan ’dan bahsederken gözlerinin içi parladığını ve eşine karşı en güçlü duygusunun ne olduğu sorulduğunda şu biçimde cevapladı: “Hep değişiyor reelinde; çok beğeniyorum, şefkat dinliyorum, umutlanıyorum, kızıyorum ama hepsini çok âşık olduğum duygusunun üstüne koyuyorum.”

“İLİŞKİDEN BAĞIMSIZ EVVEL KENDİ YOLUMUZU BULMALIYIZ”

Mutlu giden bir ilişkinin gizeminin ne olabileceği sorulduğu zaman Özge Gürel şu biçimde yanıt verdi; “Bu suale çoğunlukla yanıtım öğrenmiyorum oluyor. Mutluluk o kadar izafi bir kavram ki hepimiz için. İlişkiden bağımsız evvel kendi yolumuzu bulmalıyız, kendi duvarlarımızı kırmalıyız ki gelenle sıhhatli bir bağ kurabilelim, birini beğenmeyi, kendini beğenmeyi öğrenmek bilinmesi gereken bir şey reelinde ve bunu çoğumuz yolda biliyoruz.”

“KIZMIYORUM DA KOŞARAK KAÇIYORUM DİYELİM”

Özge Gürel ’in enerjisinden yola çıkarak kendisinin çok kolay öfkelenebilecek birine benzemediğini fakat kendisini en çok neyin öfkelendireceği sorulduğunda şu biçimde yanıtladı; “Kızmıyorum da koşarak kaçıyorum diyelim. Sabit fikirli olup, bunun farkında olmayan insanlar ve dünya onun çevresinde dönüyor sananlar vefatına kapışır yoruculukta”

“KENDİNİ KURCALAYAN BİR İNSANIM BEN; DÖNÜŞÜRÜM, DEĞİŞİRİM İÇİMDE KALDIRMADIĞIM TAŞ VAZGEÇMEK İSTEMEM”

Şahsi gelişim ile ilgili düşünceleri ve ilgileniyor ise bu alanda kendi ile ilgili neler yaptığı sorulduğunda ise şu biçimde cevapladı; “İnsan olarak bunu yapmadan nasıl ilerleriz öğrenmiyorum. Kendini kurcalayan bir insanım ben; dönüşürüm, değişirim, içimde kaldırmadığım taş vazgeçmek istemem. Yüzleşmeden duramam. Terapist yardımı alırım kumpaslı ki bu herkesin erişebileceği hale gelmeli ülkemizde. 

“TARİHE VE BİLİME ÇOK MERAKLIYIM”

Oyunculuğunun yanı gizeme kimsenin öğrenmediği başka alaka alanları var mı diye sorulduğunda şu biçimde cevapladı; “Tarihe ve bilime çok meraklıyım. Tarihsel şahsiyetleri, vakaları saatlerce okuyabilirim. Ya da bilim dünyasındaki büyümeleri takip etmek, incelemek çok heyecanlandırıyor beni.”

“2023 DEĞİŞİK BİR SENE GİBİ SEZDİRİYOR BANA”

2023 senesine henüz yeni başlamışken bu yıl ile ilgili Özge Gürel ’in tasarılarının neler olduğunu ve kendisini heyecanlandıran yeni projeler var mı diye sorulduğunda şu biçimde cevapladı; “2023 değişik bir sene gibi sezdiriyor bana, neden öğrenmiyorum sene bitmeden kavramış olurum muhtemelen. Çok coşkuluyum yaşama dair, içim içime sığmıyor. Yaz için görüştüğümüz film projeleri var yakında netleşirler.”

 

Kaynak: adamnedio.com