Pantene ve Demet Özdemir Hydra Glow ile Yaza Merhaba Dedi!

PAYLAŞ
Pantene ve Demet Özdemir Hydra Glow ile Yaza Merhaba Dedi!
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Pantene ’in en inovatif ürün çabuksu, cilt bakımından esin alan Yeni Pantene Hydra Glow için Soho House Rooftop ’ta tertip edilen tanıtım aktifliği Demet Özdemir ’in saçlarının ışıltısı ve Gaye Su Akyol ’un unutulmaz canlı performansı ile yaza damgasını vurdu. 12 Haziran Pazartesi gecesi reelleşen sevinçli faalliğe müzik, TV ve cümbüş dünyasından Özge Törer, Cansu Tosun, Zeynep Atılgan, Naz Elmas, Dila Tarkan, Aslıhan Doğan Turan, Hayal Köseoğlu, Nilay Cafer, Yasemin Yürük, Saadet Özsırkıntı, Jennifer Boyner gibi adlar katılım gösterdi.

 

Pantene Hydra Glow ile Yaza Merhaba

Pantene ürün ailesinin en yeni azası ve en inovatif çabuksu Hydra Glow; sahip olduğu Hyaluronik asit, Baobab özü ve Biyotin ile zenginleştirilmiş Pro-V yöntemi ve kremden suya dönüşen yoğun ıslatıcı yapısı ile saçların susuzluğunu gideriyor. Serinin yıldızı Kuru Saç Uçlarına Elevda Serum ise bu  yazın en çok aranan ürünlerinden biri olmaya hazırlanıyor. Kuru ve sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olacak Hydra Glow çabuksu için Demet Özdemir ev sahipliğinde tertip edilen tanıtım faalliğinde, ünlü adlar yazın ilk günlerine hareketli bir giriş yaptı. Soho House Rooftop ’ın etkileyici atmosferinde reelleşen aktiflikte Gaye Su Akyol, sergilediği canlı performans ile geceye damgasını vurdu. Gaye Su Akyol ’un performansı sonrasında sahne alan DJ Murat Kanar, dinç seti ile katılımcılara hareketli dakikalar yaşattı.

Pantene ’den Gelmiş Geçmiş En Büyük İnovasyon

12 Haziran Pazartesi günü tanıtımı hakikatleştirilen Pantene Hydra Glow çabuksu, tertemiz yoğun ıslatıcı formulü ile yaz sıcaklarında nem kaybına uğrayan saçların susuzluğunu gideriyor, sıhhatle ışıldamasını sağlıyor. Serinin öne çıkan azası Hydra Glow Kuru Saçlara Elveda Serumu, cilt bakımı ürünlerinden alınan esinle hazırlanan yoğun ıslatıcı yöntemi sayesinde elde kremden suya dönüşen yapısıyla saç uçlarını pürüzsüzleştiriyor, saçların yumuşaklığını artırıyor ve saçları hak ettikleri ışıltısına geri kavuşturuyor. Kuru veya ıslak saça uygulanabilen ve durulama gerektirmeyen ürün, 72 saate kadar ıslatma sağlıyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı