Pantene'in 'Göster Saçlarının Gücünü' Kampanyası Demet Özdemir ve Demet Işıl ile Devam Ediyor!

PAYLAŞ
Pantene'in 'Göster Saçlarının Gücünü' Kampanyası Demet Özdemir ve Demet Işıl ile Devam Ediyor!
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Dünyanın bir numaralı* saç bakım kremi markası Pantene, Ocak ayında Olimpik Boksör Buse Naz Çakıroğlu ’nun öyküsü ile başladığı ‘Göster Saçlarının Eforunu ’ kampanyasına marka elçisi Demet Özdemir ve Influencer Demet Işıl ile hazırladığı reklam filmi ile devam ediyor. Eforunu saçlarından alan bayanları öykülerini ekranlara taşıyan kampanyanın ikinci reklam filmi, Demet Işıl ’ın rehabilitasyon sürecinde kaybettiği saçları sonrası eforunu ve sıhhatini geri kazanma macerasını izleyicileriyle paylaşacak. 

Pantene Güçlü Bayanların İlham Veren Öykülerine Devam Ediyor

Saç; her fert için değişik anlamlar, değişik öykülerin izlerini taşır. Pantene ’in Ocak ayında başladığı ‘Göster Saçlarının Eforunu ’ kampanyası bütün de bu noktadan yola çıkarak değişik bayanların saç öykülerini anlatmaya, ilham verici tecrübeler ile ekranları başındaki bayanlara misal olmaya devam ediyor. İlk reklam filmi ile ringde eforunu saçlarından alan boksör Buse Naz Çakıroğlu ’nun öyküsünü paylaşan kampanyanın ikinci reklam filmi influencer ve kanser savaşçısı Demet Işıl ’ın kaybettiği saçlarına tekerrür kavuştuğu sürece odaklanacak.

Demet Özdemir ve Demet Işıl Kamera Karşısında

Pantene ’in marka elçisi Demet Özdemir, kampanyanın ikinci reklam filminde de kamera karşısına geçti. İlk reklam filminde olimpik Boksör Buse Naz Çakıroğlu ile beraber boy gösteren Demet Özdemir, ‘Göster Saçlarının Eforunu ’ kampanyasının sıradaki reklam filminde Influencer Demet Işıl ile beraber yer alıyor. Reklam filminde saçların sadece nasıl göründüğümüzü değil nasıl sezdiğimiz de doğrudan etkilediğini tekerrür belirten Demet Özdemir, tüm bayanları içlerindeki eforu keşfetmeleri için teşvik ediyor. Geçtiğimiz senelerde geçirdiği kanser hastalığı sonrasında rehabilitasyon ve iyileşme süreci süresince tüm öyküsünü ürettiği içerikler ile izleyicileriyle paylaşan Demet Işıl, saçlarının uzayan her santimi ile kendisini daha sıhhatli sezdiğinin altını çiziyor. Yenilenen Pantene mahsullerinin inovatif Pro-V teknolojisi, ilk kullanımdan itibaren tüm bayanların hayallerindeki saçlara erişmelerine dayanakçı olarak kendilerini daha iyi sezmelerini sağlıyor. 

Tüm Bayanlar İçin İlham Kaynağı

Buse Naz Çakıroğlu ’nun ilham verici hikayesiyle başlayan ‘Göster Saçlarının Eforunu ’ reklam filmi tezsi, Demet Işıl ’ın etkileyici öyküsüyle devam ediyor. Tüm bayanları içlerindeki eforu sarihe çıkarmaya davet eden kampanya; bazen en ehemmiyetli aksesuar, bazen manileri aşmamızı sağlayan bir efor, kimi zaman ise sıhhatin bir yansıması olarak görülen saçların, hoşluğun ötesinde ifade ettiği daha derin anlamları keşfetmeye devam edecek.

Kaynak: adamnedio.com