Pote, yeni şarkısı “İyisindir” ile müzikseverleri etkisi altına alıyor

PAYLAŞ
Pote, yeni şarkısı “İyisindir” ile müzikseverleri etkisi altına alıyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Türk rap müziğinin becerili adı POTE, müzikseverlerin karşısına yeni bir şarkıyla çıkıyor! “İyisindir” adlı bu özel rap şarkısı, POTE ’nin kendine özgü stiliyle ve etkileyici rap marifetiyle dinleyicilere harikulade bir tecrübe sunuyor. Söz ve müzik tamamen POTE ’ye ait olan bu şarkı, yayınlandığı anda dikkat çekti ve büyük alkış topladı.

“İyisindir” şarkısının aranjesinde ise galibiyetli müzik prodüktörleri Esad Fidan ve İlkay Şencan imzası bulunuyor. Bu iki becerili ad, şarkıya özgün bir sound ve enerji katarken, POTE ’nin rap performansıyla bütünleşerek dinleyicilere etkileyici bir müzik tecrübeyi sunuyor.

POTE, “İyisindir” şarkısıyla kendisine özgü stiliyle rap müziğin hudutlarını zorluyor ve dinleyicilerine güçlü bir ileti iletiyor. Bu galibiyetli şarkının yayınlanmasıyla beraber POTE, yeni şarkıları için hazırlıklara başlamış gidişatta. 

Galibiyetli rapçi POTE ’nin “İyisindir” şarkısı, Remy Music yaftasıyla yayınlandı ve müzikseverlerle buluştu. Rap müziğe yeni bir soluk getiren POTE, dinleyicilerini etkilemeyi sürdüren dinç ve içten performansıyla ön tasarıya çıkıyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı