Prime Video'da 12 Mayıs'tan itibaren dünya çapında yayınlanmaya başlayacak Ben Affleck'in yönettiği “AIR” filminin Türkiye özel gösterimi, Hope Alkazar'da ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti

PAYLAŞ
Prime Video'da 12 Mayıs'tan itibaren dünya çapında yayınlanmaya başlayacak Ben Affleck'in yönettiği “AIR” filminin Türkiye özel gösterimi, Hope Alkazar'da ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Dünya çapında milyonlarca izleyiciye erişen dijital yayın platformu Prime Video ’nun Amazon Studios, Skydance Sports, Artists Equity ve Mandalay Pictures ortak imali olan AIR filminin özel gösterimi 8 Mayıs Pazartesi günü Beyoğlu Hope Alkazar ’da neşeli bir davetle reelleştirildi.

İlk defa Ben Affleck ’in idarediği uzun metraj bir filmde baş rolü oynayan Matt Damon ’ın yanı gizeme Viola Davis, Jason Bateman, Chris Messina, Matthew Maher ’ın yer aldığı AIR, 12 Mayıs Cuma günü Prime Video ’da yayınlanacak. 

8 Mayıs Pazartesi 19.30 ’da kokteyl ile başlayan filmin özel gösteriminin ardından terasta reelleşen after party ile devam eden geceye aralarında Metin Akdülger, Zeynep Tuğçe Bayat, Feride Hilal Akın, Hivda Zizan Alp, Bilge Öztürk, Caner Erdeniz, Doğuş Çabakçor, Aslıhan Karalar, Daren Gerede, Eliz Fındık, Ahmet Aksöz, Cansu Akın ’ın da bulunduğu ünlü oyuncu, müzisyen, basketbolcu ve önde gelen influencerlar katıldı.

Mükâfatlı rejisör Ben Affleck ’in idarediği AIR, henüz çaylaklık yarıyılındaki Michael Jordan ile Nike ’ın yeni kurulan basketbol ünitesinin, Air Jordan markasıyla spor dünyasında ve modern kültürde devrim yaratan ve oyunun kaidelerini yine yazan fantastik iş birliğini gözler önüne seriyor. Bu esin veren öykü, her şeyi riskte olan gizeme dışı bir takımın mukadderatını tanımlayacak bir tehlikeye atılmasını, oğlunun muazzam kabiliyetinin ne kadar bedelli olduğunu bilen bir annenin ödün vermeyen vizyonunu ve tüm zamanların en iyisi olacak basketbol fenomenini takip ediyor. 

Prime azaları AIR ’i her zaman ve her yerde online olarak ve Prime Video uygulaması üzerinden uslu TV ve mobil aygıtlarından izleyebilecek, platformdaki binlerce dizi ve filme izleyiciler 30 günlük sınama vaktinin ardından sadece 39 TL fiyat ödeyerek erişebiliyor. Ayrıntılı bilgiye primevideo adresinden erişebilirsiniz. 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı