Purina'nın Yeni Kampanyasında Başrol Felix ve Robbie Williams'ın

PAYLAŞ
Purina'nın Yeni Kampanyasında Başrol Felix ve Robbie Williams'ın
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Nestlé Purina PetCare ’in yaramaz kedisi Felix ’in yeni kampanyası, dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams ve Felix ’i aynı sahnede buluşturdu. Ünlü müzisyen, dünyanın tüm patili dostları için ‘It ’s Great To Be a Cat ’ isimli yeni şarkıyı seslendirdi.

Purina ’nın coşkulu dostu Felix ve Robbie Williams ’ı bir araya getiren proje kapsamında ünlü müzisyen hem kalemiyle hem de sesiyle ‘It ’s Great To Be a Cat ’ şarkısına hayat verdi. Robbie Williams, Felix ve dostları için seslendirdiği yeni şarkı ile kedi olmanın neden harika olduğunu tüm sanatseverlere ve hayvanseverlere gösteriyor.

‘Uzun süredir kedi hayranıyım”

Felix iş birliği kapsamında hayata geçirilen It ’s Great to Be a Cat isimli yeni parça hakkında konuşan şarkıcı Robbie Williams: ‘ ’Felix ’in yeni sesi olduğum için çok mutluyum zira uzun zamandır kedilerin hayranıyım ve bu sürede bir hayli kedi sahiplendim. It ’s Great to Be a Cat, müziği, sözleri ve melodileri ile kesinlikle usta kalan sevinçli bir şarkı. Onları yakından tanıyan sıkı bir hayvansever olarak söyleyebilirim ki kedi olmak harika ’ ’ dedi.

Robbie Williams ’ın kedileri esin verdi

Dünyaca ünlü evrensel kampanyaların reklam filmlerini sürükleyen Marco Grandia ’nın rejisörlüğünü yaptığı klibin başrolünde Robbie Williams ve Felix rol alıyor. Williams ’ın, kedileri Elvis ve Priscilla ile Felix ’in afacanlıklardan esin alarak hayat verdiği yeni şarkısına hem Felix hem de bir orkestra eşlik ediyor. İkilinin aynı sahneyi paylaşması ise sanatsever ve hayvanseverlere sanki görsel ve işitsel bir şölen sunuyor.

‘ ’Felix ’in eforunu Robbie Williams ile birleştirdik ’ ’

Felix ’in tüm dünyada tanınan ikonik bir kişilik olduğunu belirten Nestlé Purina PetCare Türkiye Genel Müdürü Ayça Erkol: ‘ ’Purina olarak patili dostlarımızla beraber daha iyi olduğumuza inanıyoruz, bunu Williams ve Felix ’in sahnedeki performansında daha net gördük. Felix mamasının eforunu dünyaca ünlü sanatçı Robbie Williams ile birleştirdik ve böylece şimdiye kadarki en sevinçli içeriğimizi hazırladık. Felix ve Robbie Williams, beraber muhteşem bir geçim içindeler ’ ’ dedi.

Felix ve dostlarının hayatına odaklanırken evcil hayvanlar ve sahipleri arasındaki özel bağa da yollama yapan yeni şarkı, felixverobbie adresinden dinlenebiliyor.

25 Ocak ’ta başlayan ve 25 ’deri fazla Avrupa ülkesinde aynı anda yayınlanan film, eş zamanlı olarak Meta, TikTok, YouTube ve felixverobbie ’de izlenebiliyor.

 

Kaynak: adamnedio.com