Red Bull 64 Bars, Şanışer ile Geri Dönüyor

PAYLAŞ
Red Bull 64 Bars, Şanışer ile Geri Dönüyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Hip Hop ve Rap alanında maharetine güvenenlerin kendini gösterdiği Red Bull 64 Bars ivedisi, ikinci sezonuyla geri dönüyor. Dünya sahnelerinden sonra geçtiğimiz yıl Türkiye ’de de yaşama geçirilen Red Bull 64 Bars, Türkçe Hip-Hop ve Rap dünyasının en iddialı adlarını yalnızca sözcüklerin ve ritimlerin ön tasarıya çıktığı maratonda bir araya getirmeye devam ediyor. İkinci sezonun ilk kısmında ise son yarıyılın ehemmiyetli adlarından Şanışer ve Redo toplanıyor.

İlk kısmından itibaren hip hop ve rap beğenirler tarafından alakayla takip edilen Red Bull 64 Bars, ikinci sezonuyla geri dönüyor. Rap müzik aksında 64 satırdan oluşan, nakarat ve tekerrürün olmadığı şarkıların üretildiği ve tertemiz bir alan okuma kaliteyi taşıyan Red Bull 64 Bars serisinin bu sezonki ilk kısmında, değişik stiliyle dikkat toplayan galibiyetli müzisyen Şanışer yer alıyor. 

Prodüktör koltuğunda Redo ’nun oturduğu Red Bull 64 Bars ’ın yeni sezonunun ilk kısmında, Şanışer ’in sıfırdan yarattığı 64 satırlık parça, 22 Haziran Perşembe günü bugün Red Bull TV ’de dinleyicilerle buluşuyor. 

Geçtiğimiz yıl Ceza, Khontkar, Kamufle, Anıl Piyancı, Lil Murda ve EVA gibi rap dünyasının hoşlanılan adlarının, besteleri ve prodüksiyon marifetleri ile dikkat toplayan müzik prodüktörleri GOKO!, Pango, Barry Allen ve Da Poet gibi adlarla ürettikleri 64 satırdan oluşan tertemiz parçalar, dinleyicilerin alkışına sunulmuştu.

Red Bull 64 Bars ikinci sezonunun ilk kısmı RedBull.com ’dan izlenebiliyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı