Seçkin isimler Dora Magazin – ArsaVev iftarında bir araya geldi

PAYLAŞ
Seçkin isimler Dora Magazin – ArsaVev iftarında bir araya geldi
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Dora Magazin ve ArsaVev ortaklığında, Ramazan ayında özel bir iftar daveti reelleştirdi.

Dora Magazin ve ArsaVev ortaklığında, Ramazan ayında özel bir iftar daveti reelleştirdi. Konuklar, Olden1772 ’te bulunan SecretRoom ’un tarihi atmosferinde hakikatleşen özel bir gastronomi mönüsüne tecrübelediler. Yemeğe katılan iş ve toplum dünyasının tanınmış adları ismine SMA hastası Pera ’ya bağışta bulunuldu.

Paylaşma Ekonomisi Modeli ’nin yatırımcmlara sağladığı fırsatlar katılımcılara anlatılırken, “arsaVev”den aldığınız konut imarlı arsaların minik bütçelerle dahi;  Türkiye ’nin en bedelli lokasyonlarında tapu sahibi olunabileceği aslı gecenin en ehemmiyetli mevzusu oldu.

 Aralarında Ariş Pırlanta ’nın Çevrimiçi Pazarlama Uzmanı olan Simge Güzeliş, Hamlı Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Altier Academy kurucusu olan Serkan Selamet, Cemil Dolaşır kuyumculuk kurucusu Cemil Dolaşır, toplum yaşamının ünlü adlarından Eda Erdoğan ’ında olduğu iş ve toplum dünyasının tanınmış adları, bu özel gün için hazırlanmış iftar sofrasında buluştu.

V Clup bünyesinde bulunan ArsaVev sponsorluğunda hakikatleşen bu özel davette konuklar Ramazan ayının verimini ve birleştiriciliğini bir arada yaşadı.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı