Sefo'nun “Söyle Neydi Bu” Şarkısı Merakla Beklenen Bir Başyapıt Olarak Karşımıza Çıkıyor

PAYLAŞ
Sefo'nun “Söyle Neydi Bu” Şarkısı Merakla Beklenen Bir Başyapıt Olarak Karşımıza Çıkıyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Türkçe rap sahnesinin beğenilen adlarından Sefo, yeni şarkısı “Söyle Neydi Bu”yu müzikseverlerle buluşturdu. Lafları ve müziği Sefo ’ya ait olan şarkının tertip etmesi ve mix harekâtları Aerro tarafına reelleştirildi. Mastering harekâtı ise Gkg Mastering tarafından yapıldı.

“Söyle Neydi Bu” adlı şarkı, Sefo ’nun son yarıyılda çıkardığı değişik çalışmaları gibi bir hayli müziksever tarafından merakla bekleniyordu. Sefo, şarkısında kendine has üslubuyla bir defa daha dinleyicilerine kendisini sezdiriyor.

El Turco Records stüdyosunda kaydolunan şarkı, Türkçe rap müzikseverlerinin alkışına sunuldu. Sefo, şarkısının yayınlanmasıyla alakalı olarak, “Uzun zamandır üzerinde çalıştığım şarkımı müzikseverlerin alkışına sunmanın coşkusunu yaşıyorum. Umarım dinleyicilerimiz şarkımızdan hoşlanacaklardır.” biçiminde konuştu.

Sefo, “Söyle Neydi Bu” şarkısıyla bir defa daha Türkçe rap sahnesinde kendini gösterirken, dinleyicilerini de kendisine hayran vazgeçecek gibi görünüyor. “Söyle Neydi Bu” video klibiyle Sefo ’nun resmi youtube kanalında ve tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı