Selda Bağcan, İlk Kez Sanatçı Yeğenleri ve Musa Göçmen Senfoni Orkestrası ile YBY Woods Sahnesinde Bir Arada

PAYLAŞ
Selda Bağcan, İlk Kez Sanatçı Yeğenleri ve Musa Göçmen Senfoni Orkestrası ile YBY Woods Sahnesinde Bir Arada
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

İstanbul ’un en büyük sahnesinde galibiyetli adları ağırlamaya devam eden YBY Woods, müzikseverleri heyecanlandıracak bir ilke imza atıyor. Times mecmuasının “Dünya Müziğinde Yaşayan Efsane ve Tarihi Kadın Şarkıcılar” listesinde yer alan galibiyetli sanatçı Selda Bağcan , kendisi gibi sanatçı yeğenleri Serenad, Sonat ve Seda Bağcan ile ilk kere YBY Woods sahnesinde buluşuyor. Selda Bağcan, 15 Temmuz Cumartesi akşamı Musa Muhacir Senfoni Orkestrası ’nın ve yeğenlerinin eşlik edeceği konserde sahne performansıyla seyircileri büyülemeye hazırlanıyor. 

 

Konserden şenliğe, tiyatrodan spora bir hayli kültür, sanat ve cümbüş tecrübelerini bir arada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, Kemerburgaz Kent Ormanı ’nda müzikseverleri heyecanlandıracak bir ilke imza atıyor. Türk Toplum Müziği yapıtlarını, Anadolu Rock şarkılarını ve daha bir hayli cinsi eşsiz yorumuyla seslendirerek yurt içi ve yurt dışında büyük hayran kitlelerine erişen ünlü sanatçı Selda Bağcan, yeğenleri Serenad, Sonat ve Seda Bağcan ile ilk kere aynı sahnede sevenlerinin karşısına çıkıyor. Musa Muhacir Senfoni Orkestrası ’nın eşlik edeceği İstanbul ’un en büyük sahnesinde bir ilk olacak Selda & Serenad & Sonat & Seda Bağcan konseri, büyük bir müzik şölenine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

15 Temmuz Cumartesi günü cümbüşlü etkinliklerle kapılarını 15.00 ’te kalemtıraş olan YBY Woods Sahnesi ’nde saat 21.00 ’de reelleşecek konser için biletler Biletix, biletinial ve bubilet platformlarında satışa sunuldu.  

Yaşadıkları tecrübenin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif şekilde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; semanın altında, ormanın içinde eşsiz konser tecrübeleri yaratmaya devam ediyor.  

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı