Selin Şekerci: “Bu hayatta hiçbir şeye kolay yoldan ulaşmadım”

PAYLAŞ
Selin Şekerci: “Bu hayatta hiçbir şeye kolay yoldan ulaşmadım”
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet ’in bu haftaki davetliyi Kanal D ’de yayınlanmaya hazırlanan ‘Kraliçe ’ dizisinin başrol oyuncularından Selin Şekerci oldu

Yeni projesi ‘Kraliçe ’ ile ekranlara dönmeye hazırlanan Selin Şekerci ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet ’e konuştu. Oyuncu, kariyer yolculuğundan aşka bakışına kadar bir hayli içten açıklamada bulundu. 

 Oyunculuk dünyasında büyük bir rekabet olduğunu söyleyen Selin Şekerci “Öncelikle psikolojik olarak demir gibi olmanız gereken bir iş. Dizi sektöründe kabiliyetli olmak çok da bir şey ifade etmiyor. Daha çok iyi insan ilişkileri gerekiyor. Ben bu yaşamda hiçbir şeye kolay yoldan erişmedim. Belki iyi de oldu. İşimde iyi insanlarla çalıştım. Ama yolculuğum süresince hep bir noktaya çıkıp düştüğüm ivmeler de oldu” dedi.  

Baba şefkatinin bir kadın için ehemmiyetini belirten oyuncu “Her ne kadar güçlü kadın olmaya çalışsak da baba şefkati ve güveni gelişirken lüzum dinlenen bir şeymiş. Babandan görmen gereken şeyleri göremeyince bir şeyler yetersiz kalıyor, karşındakinin gösterdiği şefkate de güvenemiyorsun. Benim için sevda hep mecbur güzergah. Aşksız zati olmuyor, yapamıyorum. Hep olmak zorunda. İlişkide olmak bana hep iyi kazanç” diye ilave etti.

 

Kaynak: adamnedio.com