Semiramis Pekkan, Yeniden: “Neredeysen” Orası Benim Cennetim!

PAYLAŞ
Semiramis Pekkan, Yeniden: “Neredeysen” Orası Benim Cennetim!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Bazıları öylece geçer gider dünyadan. Bazıları ise iz vazgeçer. Bazı düşleri unutmak istemez insan, reelleşir umuduyla yine hatırlar. Bazı asıllar ise o düşlere eş: Tıpkı Semiramis Pekkan ’ın hayatı ve sanatı gibi…

Türk Müziği ’ne incelik ve görkem katan ender sanatçılarımızdan biri olan Semiramis Pekkan, bugüne dek neler hediye etmedi ki bizlere. Tasa Ortağım ile neşe saçarken, O Karanlık Gecelerde üzüntüye boğdu. Efsanevi Bana Palavra Söylediler şarkısı kült film “Issız Adam” ile buluştu. Ve şimdi de Neredeysen Evrencan Gündüz ile beraber yine geliyor.

54 Sene sonra kariyerine süratli bir dönüş yapan Semiramis Pekkan, Eylül ayından beri “Semiramis Pekkan Youtube” Kanalından hoşlananları için özel içerikler paylaşmayı sürdürüyor. “Orası benim televizyon kanalım gibi seziyorum ve bu yeni bağlantı dilini çok hoşlandım, üretmeye paylaşmaya devam edeceğim” diyen Semiramis Pekkan bu sefer genç kuşağın çok kıymetli müzisyenlerinden biri olan Evrencan Gündüz ile bizleri bir zaman yolculuğuna çıkarıyor.

Kıymetli sanatçının belleklerde iz vazgeçmiş şarkılarından oluşacak albüm projesinin ilk single çalışması “Neredeysen” Semiramis Pekkan hayranlarıyla buluşmaya hazır. Projenin devamında yer alacak şarkılar ise şimdiden merak mevzusu haline gelmeye başladı.

Ve dikkat! Neredeysen şarkısı  “ONErpm Türkiye” dağıtımıyla tüm dijital platformlarda yayınlandı… Bu nostaljik yele ilk kapılan olma fırsatını sakın kaçırmayın!

 

Kaynak: adamnedio.com