Serdar Ortaç'tan İstanbul'un En Büyük Sahnesi YBY Woods'ta Unutulmayacak Müzik Şöleni

PAYLAŞ
Serdar Ortaç'tan İstanbul'un En Büyük Sahnesi YBY Woods'ta Unutulmayacak Müzik Şöleni
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

İstanbul ’un en büyük sahnesinde zaferli adları ağırlamaya devam eden YBY Woods, şarkıları belleklere ve gönüllere kazınmış sevilen sanatçı Serdar Ortaç ’ı geniş repartuarı ile semanın altında sevenleriyle buluşturuyor.

 8 Temmuz Cumartesi günü 15.00 ’te cümbüşlü etkinlikler ile kapılarını kalemtıraş olan YBY Woods, Kemerburgaz Kent Ormanı ’nın eşsiz havasında seyircilere unutulmaz bir gün yaşatmaya hazırlanıyor. Sevinçli etkinlikleri ve Serdar Ortaç konserini bir arada sunan biletlere Biletix, biletinial ve bubilet platformlarından erişilebiliyor.

Konserden şenliğe, tiyatrodan spora bir hayli kültür, sanat ve cümbüş tecrübelerini bir arada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, müzikseverlerin coşkuyla beklediği konserlerine tüm süratiyle devam ediyor. YBY Woods; Kemerburgaz Kent Ormanı ’nda, semanın altında, İstanbul ’un en büyük sahnesinde sevilen sanatçı Serdar Ortaç ’ı ağırlıyor. Şarkıları dillerden düşmeyen ve büyük alakayla beklenen YBY Woods Serdar Ortaç konseri, 8 Temmuz Cumartesi günü müzik şölenine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 

8 Temmuz Cumartesi günü saat 20:30 ’da asıllaşacak YBY Woods Serdar Ortaç konseri için biletler Biletix, biletinial ve bubilet platformlarında satışa sunuldu. 

Yaşadıkları tecrübenin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif şekilde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; semanın altında, ormanın içinde eşsiz konser tecrübeleri yaratmaya devam ediyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı