Serkan Duman ve Gökhan Duman'ın amacı ortadoğu

PAYLAŞ
Serkan Duman ve Gökhan Duman'ın amacı ortadoğu
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Son yarıyılda yaptıkları birbirinden şık organizasyonlarla Türkiye ’nin en galibiyetli koreografları arasında doruğa yerleşen Serkan Duman ve Gökhan Duman bir ilkte imzalarıyla yer almaya hazırlanıyor.

Mart ayında Gaziantep ’te ilk kere yapılacak olan ve ananesel hale gelmesi beklenen Gaziantep Ortadoğu Gelinlik, Damatlık ve Ağabeye Giyim Fuarı ’nda yapılacak olan defilelerin hazırlıklarına aylar evvelinden başlayan Duman kardeşler muhteşem bir organizasyon için soluksuz çalışıyor.

Tüm dünyada “Middle East Wedding Fashion Show” olarak lanse edilecek ve özellikle Ortadoğu pazarını Türkiye ’ye sürüklemeyi amaçlayan organizasyon için hummalı bir çalışma yürüten Duman kardeşler, “Amacımız Ortadoğu pazarını Türkiye ’ye sürüklemek. Ortadoğu şaşaayı, azameti ve lüksü hoşlanıyor. Bu çizgide harika bir defileler yapmak için tüm takımımızla beraber fikirleri değerlendiriyoruz.” Dedi.

Gaziantep Ortadoğu Gelinlik, Damatlık ve Ağabeye Giyim Fuarı, modacı Gülşah Saraçoğlu, Özge Ulusoy, Ebru Destan, Tuğba Özay, Bircan Bali ve Ece Erken gibi rakamsız şanlının yerli- yabancı bir çok mankenin katılımıyla Mart ayında gerçekleştirilecek.

 

Kaynak: adamnedio.com