Setlerden Sahnelere

PAYLAŞ
Setlerden Sahnelere
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Bir yarıyıl rol aldığı sinema filmi ve dizlerdeki zaferli oyunculuğuyla adından söz ettiren Sinan Akbaş, şimdi de müzik dünyasına ‘merhaba ’dedi.

1984 senesinde Hülya Avşar ’ın başrollerini paylaştığı ‘Sekreter ’ filmiyle sinemaya geçen Sinan Akbaş, arkasını arkasına bir hayli film ve dizide rol aldı. Senelerce Türkiye Radyo Televizyon Kurumu orijinli müzik öğretmenlerinden müzik dersleri de alan Akbaş, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu korusunda yer aldı ve Türkiye Radyo Televizyon Kurumu müzik programlarına renk kattı. Bir vakit evvel stüdyoya giren Sinan Akbaş, 2 parçalık singlesini piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Senelerce mekteplerde müzik üzerine konferanslar  veren ve müzik öğretmenliği de yapan Sinan Akbaş, Yüksel Arslan ’ın rejisörlüğünü yaptığı ‘Nereye Gidiyorsun ’, ve ‘Bakışına Yandım ’adlı 2 şarkılık singlesinin çalışmasını tamamladı. Şarkılarının önümüzdeki günlerde tüm dijital platformlardaki yerini alacağını belirten Sinan Akbaş, ’Çok iiyi müzisyenler ile zaferli bir çalışma yaptım. Şarkılarım yaza damga vuracak. Yeşilçam filmi tadında bir de klip çektim. Şarkılarım kadar klibimde çok konuşulacak ’dedi.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı