Setur, marka yüzü Salih Bademci ile yeni reklam filmini yayınladı

PAYLAŞ
Setur, marka yüzü Salih Bademci ile yeni reklam filmini yayınladı
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Koç Grubu işletmelerinden Setur, 2023 senesinde irtibat çalışmalarını marka suratı Salih Bademci ile sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sene büyük alkış toplayan reklam filmlerine imza atan Setur, Salih Bademci ile yıl süresince yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur ’un farkını ve seyahat faktörün önündeki manileri kaldıran ihtimallerini tanıtacak. “Setur ’dan Al, Güvende Kal” sloganı ile 1 Şubat 2023 ’te yayına giren reklam serisinde Bademci ’ye eşi, sevilen oyuncu İmer Özgün ve kızları İklim de eşlik edecek. 

Alıcı memnuniyetinde bu sene de birinci seçilerek, üst üste 3. defa turizm sektörü birincisi* olan Setur, ünlü oyuncu Salih Bademci ile irtibat çalışmalarına devam ediyor. Turizm sektöründe 60 seneye yanaşan tecrübesini, alıcılarına sağladığı güveni ve üst seviyedeki memnuniyeti, Bademci ’nin sevinç veren oyunculuğu ile anlatan Setur, geçtiğimiz yıl büyük alkış toplayan cümbüşlü reklam filmlerine yenilerine ilave ediyor. 2023 senesinde yayına girecek birbirinden renkli reklamlarla seyahatin önündeki manileri kaldıran hizmetlerini tanıtacak Setur, 2023 senesindeki ilk reklam filmini  1 Şubat 2023 tarihinde tüm mecralarda yayınladı.

Sektörde fark yaratan fırsatlar ve hizmetler reklam filminde tanıtılıyor

“Setur ’dan Al, Güvende Kal” iletisini iletecek reklam filmlerinin ilki, geçtiğimiz yıl sektörde ses getiren Setur reklamlarına atıfta bulunuyor. Filmlerle beraber Setur ’la aynılaşan Salih Bademci ’ye, yevmiye yaşamda bulunduğu her yerde tatil üzerine sualler soruluyor. Bademci ’nin suallere verdiği tek cevap ise “Setur” oluyor.  Film, Setur ’un sektörde şu an tek olan yüzde 1 önden ödeme ile tatili sağlama bağlama önerisini, yüzde 50 ’ye varan indirim fırsatlarını ve tatil tasarılarının değişmesi vaziyetinde aralıksız para iadesi gibi tatilseverlere tanıdığı basitlikleri tanıtıyor. 

Alıcı memnuniyeti ve yıllara sabreden uzmanlığı ile her anlamda tehlikesiz ve muhteşem bir tatili garanti alarak sektörde fark yaratan Setur ’un ihtimallerini tanıtan ve bu sayede sektördeki öteki reklam filmlerinden ayrışan reklam film serisinde Bademci ’ye eşi İmer Özgün ve kızları İklim de eşlik ediyor.

Oyunculuğu yanı gizeme güçlü sesi ile de dikkat toplayan ve çok hoşlanılan Bademci ayrıca radyo reklamlarının müziklerini de seslendirecek. 

 *Alıcı memnuniyetinde sektör birinciliği, bağımsız araştırma işletmeyi SIA Insight ’ın Eylül-Ekim 2022 yarıyılında 1.507 katılımcı ile, kantitatif araştırma usulleri kullanılarak 9 turizm acentesi üzerinden değerlendirilen alıcı memnuniyet araştırmasının toplam memnuniyet endeksi neticesine göredir. Bu neticeye göre Setur, 2020 senesinden bu yana üç yıldır alıcı memnuniyetinde aralıksız lider konumda yer almaktadır. 

 

Kaynak: adamnedio.com