Sinan Akçıl: “Ferhat Göçer'in kariyerinde ciddi katkım vardır”

PAYLAŞ
Sinan Akçıl: “Ferhat Göçer'in kariyerinde ciddi katkım vardır”
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Number1 Türk Fm ’de Kadir Çetin ’e misafir oldu. Kuşadası Sunset Beach ’deri asıllaşan yayında Sinan Akçıl bombaları patlattı.FERHAT GÖÇER MERAK ETTİĞİM BİR BİREY DEĞİL

Çok özel itiraflarda bulunan Sinan Akçıl geçtiğimiz günlerde fanlardan bir ileti aldım girdim baktım, ‘Ferhat Göçer beni Twitter ’dan yasaklamış. Sanırım daha önceki eşimle bana düğünde yaşattığı yakışıksız hadisenin tartışmayı suratından… Güldüm geçtim kendisine. Aralarında kariyeri ismine çok ehemmiyetli hit şarkıların da olduğu 7, 8 şarkı veren bir adamı yasaklaması çocukça bir hareket gibi geldi bana ama canı sağolsun. Zati ben takip etmiyormuşum, merak ettiğim bir birey değil.SİNAN AKÇIL DEMET AKALIN ’A SESLENDİ: “BODRUM ’DAN DÖN ŞARKIYI SÖYLE ARTIK DEMO!”

Sinan Akçıl; “Demet Akalın ’a şarkı yaptım Okan Kurt her gün bu şarkıyı dinliyor otomobilde azami sesle, Okan şarkı kokusunu çok iyi alır. Bütün bir yaz hiti, hadi ismini de verelim şarkının ismi “Her Yerde Çalıyor”.

Miskinlik yapmazsa ki miskin bir kadın değildir, söyleyecek. ikimiz de çok yoğunuz bu yarıyıl, stüdyoya giremedik. Ona dedimki  Temmuz sonuna kadar okuman gerekli. Demet ’e özel yazıldı, başkası söylesin istemem ama şarkıyı elimde güç yakalıyorum!HANDE YENER İLE TEKERRÜR ÇALIŞMAKLA ALAKALI MESELEM YOK

Kadir Çetin ’in ‘Hande Yener ile hala asabi mısınız? ’ sualine cevap veren şarkıcı, ‘Hande Yener ile ortak bir dostumuz taşıtı ile selamlaştık, Hande ’yi beğenirim.
NE MUTLU BANAKİ BU YAZ KONSERLERDE SEYİRCİ REKORU KIRIYORUZ

Kadir Çetin ’in bazı sanatçıların yalnızca club ve beachlerde çıktığını söylemesi üzerine Akçıl, ‘ben daha çok millet konseri veriyorum, en son İzmir, İstanbul, Kağıthane ve Trabzon ’da rekor kıran konserlere imzalaydık bu konserlerin toplam seyircisi 150 bini aşkındı. Yaz süresince de millet konserlerimiz büyük bir heyecanla devam ediyor.” açıklamasında bulundu.

Kuşadası ’ndan asıllaşan yayında Kuşadası belediye başkanı Ömer Günel ile alakalı da açıklamada bulundu. Türk politikasında senelerce kendine ehemmiyetli yer bulacak genç, zinde ve bedelli bir ad. Hizmet anlamında Kuşadası 5 Bodrum 0!

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı