Tuğçe Şenoğul; “Hayata devam ediyor olmak beni çok motive ediyor”

PAYLAŞ
Tuğçe Şenoğul; “Hayata devam ediyor olmak beni çok motive ediyor”
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Zorlu PSM YouTube kanalında Zeynep Ocak ’ın Zorlu PSM ’nin sahne artta sualler sorduğu, her kısmı kendine özgü kahkaha dolu program Kuliste Röveşata ’nın bu sezonki son kısmının davetliyi; Tuğçe Şenoğul oldu.

Tuğçe Şenoğul, Zeynep Ocak ’ın sunduğu Kuliste Röveşata ’nın yeni kısmında; Yaşamda seni motive eden şeyler neler? Çekirdek dost grubunla yapmaktan en sevinç aldığın şeyler nelerdir? Lüks alışkanlığın neler? Bir adaya düşsen yanına hangi üç müzisyeni alırdın? Sahne evvelci ritüellerin neler? gibi cümbüşlü sualleri cevaplayan Tuğçe Şenoğul, hoşlanılan şarkısı “Kaptan”ı Zeynep Ocak ile beraber seslendirerek Kuliste Röveşata ’nın bu sezon yayınlanan son kısmına damgasını vurdu.

Zorlu PSM ’nin sahne artta doyasıya muhabbetle cümbüşlü dakikaların yaşandığı ‘Kuliste Röveşata ’ programının yeni kısmı, Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlandı. Editörlüğünü Kutsal Motor takımının yapıp Zeynep Ocak ’ın sunduğu ‘Kuliste Röveşata ’nın sezon finali davetliyi ise Tuğçe Şenoğul oldu.

 

“Yaşama devam ediyor olmak beni çok motive ediyor”

Tuğçe Şenoğul, Zeynep Ocak ’ın “Seni yaşamda ne gaza getirir?” sualine “Klasikte negatiflikler karşısında motivasyonu kırılmaya daha müsait biriydim. Ancak son senelerde kendi kendimi motive eder oldum. Devam ediyor olmam beni çok motive ediyor. Devam edebilmek, bir şeyleri dönüştürebiliyor olmak, gayret etmek, dostlarımı izlemek, iyi müziği dinlemekten ziyade izlemek, konserine katılabilmek gibi şeyler oldukça motive ediyor diyebilirim.” cevabıyla dürüst paylaşımlarda bulundu. 

 

“Grace Jones, Jeff Buckley ve David Bowie ’i yanıma alırdım”

Zeynep Ocak ’ın “Şayet bir gün bir adaya düşsen hangi üç müzisyeni yanına alırdın?” sualine duraksamadan “Grace Jones, Jeff Buckley ve David Bowie” cevabını veren Tuğçe Şenoğul, programın sonundaki hoşlanılan performans kısmında Zeynep Ocak ile beraber karaoke performans reelleştirdi. Tuğçe Şenoğul ’un “Kaptan” şarkısını beraber söyleyen Zeynep Ocak ve Tuğçe Şenoğul, Kuliste Röveşata programının sezon finali kısmında belleklerden çıkmayacak bir performans sergiledi. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı