Ünlü komedyen Yavuz seçkin D-Smart'ta Bol'ca Futbol'un misafiri oldu

PAYLAŞ
Ünlü komedyen Yavuz seçkin D-Smart'ta Bol'ca Futbol'un misafiri oldu
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

D-Smart ’ta yayınlanan Bol ’ca Futbol programına bu hafta ünlü komedyen Yavuz Seçkin davetli oldu.

JESUS ’UN STRATEJİYİ DEŞİFRE OLDU

İlk olarak Fenerbahçe ’yi açıklayan Yavuz Seçkin; “Fenerbahçe sezona iyi başladı. Ancak stratejisel olarak deşifre oldu. Jesus ’un oynattığı strateji ve oyuncu farklılıklarını rakipler çözdü ve buna temkin alıyorlar. Stratejisel olarak ekip deşifre oldu. Fenerbahçe ’nin şampiyonluk için daha tecrübeli adlara gereksinimi var. Galatasaray ’ın nitelikli yıldız oyuncuları var. Rekabet için Fenerbahçe ’nin de bu oyunculara yönelmesi gerekiyor. Arda Güler ’in Fenerbahçe ’de uzun seneler kalacağını düşünüyorum. Teknik direktörler değişecektir ama Arda kalacaktır. Bence Fenerbahçe ’ye bir şampiyonluk kazandırıp gitmeli.” dedi.

ŞAMPİYONLUK YARIŞI SON HAFTAYA KADAR GİDER

Yavuz Seçkin, Süper Lig ’deki şampiyonluk talihlerini değerlendirdi: “Ben Fenerbahçe ’nin şampiyon olmasını isterim. Ama kolay olmayacak gibi gözüküyor. Özellikle ligin ilk dördü kafa kafaya gidiyor. Sezon sonuna kadar da öyle gidecek gibi duruyor.” diye konuştu.

FENERBAHÇE ’DE KALEDE KASVET VAR

Yavuz Seçkin, Fenerbahçe ’deki kaleci kasveti ile alakalı olarak şunları söyledi: “Fenerbahçe ’nin rakiplerine baktığımızda son 30 senede dört kaleci gelmiş. Hepsi de ekibin şampiyonluğunda doğrudan rol oynamış. Ekip makûs oynadığı zamanlarda bile ekibi kurtarmış, ekibe puan kazandırmış. Fenerbahçe ’nin bir kaleciye daha iyi gereksinimi var gibi. Bence yedek kaleci İrfan ’a da şans tanımalı. Onu beğeniyorum. Ama İrfan ’ın da kısmet bulup birkaç maç kazandırması gerekli. Zamanla kısmet bulacaktır. Şu anda kalede bir kasvet var. Jesus ’un sisteminde çok iyi bir kaleci olması gerekli. Altay da iyi kaleci ama bazı anlarda ekibi kurtaramadı. Daha ekibi galibiyete taşıyan bir kaleci olması gerekli.” dedi.

VAR ’DA YABANCI HAKEM OLABİLİR

Ünlü komedyen Yavuz Seçkin hakemleri de açıkladı: “Bence bir standart yok. Her maçta ilginç bir şey oluyor. Bence kritik nokta VAR. VAR hakemi yurtdışından, çok ehemmiyetli bir ad olabilir. Kimsenin yorum yapamayacağı bir ad olmalı. VAR ’da daha fazla hakem olmalı. VAR ’ın teçhizatsal beceriksizliği bulunuyor. VAR ’ın maçın hakemine destekçi olması gerekiyor. Yoksa hakem kalmayacak.“ dedi.

 

Kaynak: adamnedio.com