Ünlü Yönetmen Behnam Saeidi, Türkiye'de başarılı işlere imza atıyor

PAYLAŞ
Ünlü Yönetmen Behnam Saeidi, Türkiye'de başarılı işlere imza atıyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

İranlı rejisör Behnam Saeidi, İran ve Türkiye ’de ünlü sanatçıların yanı gizeme aranjörlerle yaptığı işlerle isminden söz ettirmeyi muvaffak oldu.

Güllü, Cansever ve Ogün Özkul gibi ünlü sanatçıların yanı gizeme ünlü aranjör Mustafa Arapoğlu ’nun da kliplerini sürükleyen Behnam Saeidi, yaratıcı ve nitelikli işleriyle Türk müzik dünyasında büyük bir hayran kitlesi kazandı.

Behnam Saeidi ’nin sürüklediği klipler, sanatçıların şarkılarının anlatmak istediği öyküleri hatasız bir biçimde yansıtıyor. Rejisörün kamera art deneyimi, müzik videolarının daha etkileyici ve usta kalıcı olmasına dayanakçı oluyor.

Behnam Saeidi ’nin son projeleri ise yakın zamanda yayınlanan Güllü ’nün “Sendeki Ben” ve  Ogün Özkul ’un “Kavuşmalar” isimli şarkılarına çekilen klibi oldu. Klipte  Behnam Saeidi ’nin rejisörlüğü ve Özkul ’un performansı, dinleyicileri büyüledi.

Behnam Saeidi, Türkiye ’de yaptığı galibiyetli işlerle yalnızca bir rejisör olarak değil, aynı zamanda bir sanatçı olarak da takdir ediliyor. Türk müzik dünyasında ehemmiyetli bir yere sahip olan Behnam Saeidi, gelecekte de çok daha galibiyetli projelere imza atacağına kuşku yok.

Kaynak: adamnedio.com