vivo X Murat Boz iş birliğinin ilk reklam filmi yayında

PAYLAŞ
vivo X Murat Boz iş birliğinin ilk reklam filmi yayında
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Uslu telefon sektörünün yenilikçi markası vivo ’nun ünlü şarkıcı ve oyuncu Murat Boz ile sürüklediği ilk reklam filmi izleyicilerle buluştu.  Murat Boz ve vivo iş birliğindeki ilk reklam filmi, harcayıcıları hayatı ve hoş anları kutlamaya davet ediyor. 

vivo ’nun Murat Boz iş birliğinde V29 İvedisi için hayata geçirdiği “Hayat Kutlamaya Değer” kampanyasının ilan ve teaser videolarından sonra ilk reklam filmi de 7 Ağustos ’ta izleyicilerle buluştu. Filmde ünlü sanatçı Murat Boz ’a Boz ailesinin ufak ve sevimli azası Bozzi eşlik ediyor. Filmde Bozzi ’nin doğum gününü kutlayan Murat Boz, köpeği ile mutlu anlarını vivo V29 Lite uslu telefonuyla ebedileştiriyor. Film, Boz ’un verdiği “Beraber olduğumuz her an, hayat kutlamaya değer” iletisiyle son buluyor. 

Murat Boz ’dan özel beste: Çek vivo ’yla, kutla hayatı!

V29 Lite ’ın ilk reklam filminin müziğinde de Murat Boz ’un imzası bulunuyor. Çekimler sırasında kabiliyetini konuşturan Boz, reklamda kullanılan müziği set etrafında besteledi. Çekimlerin ardından Boz bu beste için stüdyoda kayda girdi. Reklam müziği, stüdyo kayıtları bitirilerek filme ilave edildi.

vivo ’nun “Hayat Kutlamaya Değer” sloganıyla insanlara hayatın hoşluklarını andırdırmayı, geleceğe dair umut vermeyi amaçladığı kampanya kapsamında Boz ’un önümüzdeki günlerde yeni reklam filmleri için de kamera karşısına geçmesi bekleniyor. 

Uygun bütçeli şık telefon vivo V29 Lite ile ‘ ’Hayat Kutlamaya Değer ’ ’

Şık tasarımı, materyal niteliği ve güçlü kamera performansıyla öne çıkan V İvedisi ’nin yeni azası V29 Lite modeli, orta segment uslu telefonlarda bir ilk olan 120 Hz kavisli AMOLED ekranı ile harcayıcılara estetik ve konforlu bir telefon tecrübeyi sunuyor. Rakiplerini geride vazgeçen güçlü kamera ve resimcilik özellikleri ile bütçe arkadaşı V29 Lite, en mutlu anları ebedileştirerek harcayıcılara hayatın her an kutlamaya değer olduğunu andırdırıyor.  

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı