vivo'nun Türkiye'deki marka yüzü ünlü sanatçı Murat Boz oldu

PAYLAŞ
vivo'nun Türkiye'deki marka yüzü ünlü sanatçı Murat Boz oldu
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

İsminden her geçen gün daha çok söz ettiren uslu telefon sektörünün yenilikçi markası vivo ’nun, Türkiye ’deki marka elçisi ünlü şarkıcı ve oyuncu Murat Boz oldu. Yer aldığı her projede büyük galibiyetler sağlayan Murat Boz ve vivo beraber uzun soluklu yeni bir yolculuğa başlıyor.

Bu yolculukta, Murat Boz ’un kamera karşısına geçtiği ilk kampanya, vivo ’nun yeni V29 Çabuksu için hayata geçirdiği “Hayat Kutlamaya Değer” kampanyası oldu. vivo ile çalışmaktan dinlediği mutluluğu dile getiren Murat Boz, “Dünyada alkışla takip edilen, sunduğu her teknolojiyle insanların hayatına değen, uslu telefon sektörünün yenilikçi markası vivo ile iş birliği yapmaktan büyük mutluluk dinliyorum. V29 gibi şık tasarıma ve güçlü özelliklere sahip bir telefon serisinin reklam suratı olarak onun “Star Işığını” yansıtacak olmak coşku verici. “Hayat Kutlamaya Değer” sloganıyla insanlara hayatın hoşluklarını anımsattığımız, geleceğe dair umut verdiğimiz kampanyamız, önümüzdeki aylarda değişik sürprizlerle devam edecek” diye konuştu.

 

vivo V29 Lite ile amiral gemisi tecrübeyi orta segmente geliyor

vivo, özellikle şık tasarımı ve güçlü kamera performansıyla öne çıkan V Çabuksu ile kullanıcıları üretmeye, eğlenmeye ve keşfetmeye teşvik ediyor. Yenilikçi ve lider marka kimliği ile vivo, V29 Serisindeki bütçe arkadaşı V29 ve V29 Lite modelleri ile Türkiye ’de kullanıcılara orta segmentte amiral gemisi telefon özelliklerine sahip olma bahtı sunacak. 

Tasarımı, materyal niteliği, kamera hünerleri ve aktüelleme garantisi ile rakiplerinden sıyrılan vivo, V29 Serisinde bir ilke imza atarak orta segment telefonlara kavisli ekranı getiriyor. Kavisli ekranıyla kullanıcılarına estetik ve konforlu bir tecrübe yaşatacak olan V29 Lite, güçlü kamera özellikleri ile de segmentinin en iyi telefonu olmaya aday.  Ayrıca vivo, Türkiye ’de bir ilke imza attığı Android Aktüelleme taahhüttünü Y36, Y35, Y22s ve V25 modellerinden sonra V29 Lite ’ta da sürdürüyor. Bunun yanı gizeme üç seneye kadar Android Güvenlik Aktüelleme garantisi de V29 Lite modelinde kullanıcılarla buluşuyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı