Yataş Grup “2023 Bizim Senemiz Olacak” Dedi

PAYLAŞ
Yataş Grup “2023 Bizim Senemiz Olacak” Dedi
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Türkiye ’nin mobilya ve yatak sektöründeki lider markalarından Yataş Grup, Türk mobilya sektörünün nabzını yakalayan İstanbul Mobilya Fuarı IFF vesilesiyle tertip ettiği özel bir gecede Türkiye ’nin yanı gizeme 31 ülkeden gelen bayileriyle buluştu. Takribî 1500 bireyin katıldığı ve Gülben Ergen ’in sahne aldığı gecede konuşan Yataş Grup CEO ’su Nuri Öztaşkın, “2023 en çok bizim senemiz olacak” dedi.

Yataş Grup, bu sene 24-29 Ocak günleri arasında İstanbul Fuar Merkezi ile Tüyap Fuar ve Kurultay Merkezi ’nde eş zamanlı olarak hakikatleştirilen Avrupa ’nın en büyük mobilya fuarı olan İstanbul Mobilya Fuarı IFF ’te Enza Home, Yataş Bedding, Puffy ve Divanev markalarıyla yerini aldı. Yataş Grup, Fuar vesilesiyle Yataş Grup CEO ’su Nuri Öztaşkın ev sahipliğinde tertip edilen buluşmada Türkiye ’nin yanı gizeme 31 ülkeden gelen Yataş Grup bayilerini ağırladı. Takribî 1500 bireyin katıldığı buluşmanın ardından ise WOW İstanbul Hotel ’de Gülben Ergen ’in sahne aldığı özel bir gece tertip etti. 

Yurtiçi ve yurtdışından gelen bayilerin buluştuğu buluşmada konuşan Yataş Grup CEO ’su Nuri Öztaşkın, şunları söyledi: “Beraber “En çok biz”, en çok Yataş dediğimiz bir yılı daha geride vazgeçtik. En çok sarih ara cirosunu çoğaldıran, adetsel olarak en çok gelişen, en çok mağaza açan, en çok ödül alan, sektörün en çok hoşlanılan, online satışını en çok artıran, yapım kapasitesini en çok geliştiren ve bayilerine de en çok kazandıran bir grup olarak geçtiğimiz yıl da çok olduk. Gerçek bedelli olan bu zaferin böylesine yüksek döviz kurlarının olduğu, yükselen faiz ve enflasyonun yaşandığı, lojistik maliyetlerinin tavan yaptığı, enerji maliyetlerinin, minimum fiyatın, hammadde ve malzeme maliyetlerinin en çok yükseldiği, harcayıcının ise alım gücünün en fazla daraldığı bir senede asıllaştırılması. Önümüzde çok kritik bir tercih var! Bu yıla da her biçimde hazırız. Yataş Grup olarak güçlü anaparamız, altyapımız ve insan kaynağımızla yolumuzda emin adımlarla yürüyor olacağız. 2023 de en çok bizim senemiz olacak!”

 

Kaynak: adamnedio.com