Yekta Kopan ile Yarının Dünyası'nın yeni sezonunun ilk misafiri Tülin Özen oldu

PAYLAŞ
Yekta Kopan ile Yarının Dünyası'nın yeni sezonunun ilk misafiri Tülin Özen oldu
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Tülin Özen: “Başkasına el vermeden sanatçının yaşamındaki döngü bitirilmiyor” 

Türkiye ’nin alanında lider teknoloji firmayı ve lider kripto varlık operasyon platformu Paribu ’nun YouTube kanalında izleyicilerle buluşan “Yekta Kopan ile Yarının Dünyası” programında, yeni sezonun ilk misafiri oyuncu Tülin Özen oldu.

“Yekta Kopan ile Yarının Dünyası” programı, birbirinden kıymetli misafirleriyle Paribu YouTube kanalında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Şebnem Bozoklu, Nejat Yavaşoğulları, Meltem Cumbul, Emre Karayel, Nilperi Şahinkaya, Mesut Müddet, Yasemin Şefik, Nova Norda ve Tolga Çevik gibi ünlü adları ağırlayan Yekta Kopan ile Yarının Dünyası ’nda 3. sezonun ilk misafiri oyuncu Tülin Özen oldu.

“Bir inadım var ve onun değişmeyeceğini kabul etmeye başladım.” 

Kendi yapmak istediklerine daha çok odaklandığı bir seneyi geride vazgeçtiğini söyleyen Tülin Özen, gündemini, temennilerini ve gayelerini Yekta Kopan ile paylaştı. Yekta Kopan ’ın “Yaşamında değiştirmeyeceğin şeyler nelerdir?” sualine “Bir inadım var ve onun değişmeyeceğini kabul etmeye başladım.” yanıtını veren Özen, ayrıca Bahçe Galata ’dan Nora 2 tiyatro oyununa, ezber maharetinden sektörde yetişen becerili kadın sanatçılara kadar pek çok mevzuya değindi. Sahnede bir başka zaferli oyuncuyu izlediğinde yaşadığı hazzı anlatan Özen, başkasına el vermedikçe sanatçının yaşamında döngünün bitirilmediğinin de altını çizdi. 

Tülin Özen ’in tiyatronun geleceğini değerlendirdiği, kendi hayallerinden ve podcast dünyasıyla olan ilişkisinden bahsettiği sohbeti Paribu ’nun YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

 

Kaynak: adamnedio.com